Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a kutyákról? Megéri az 500 eurót?

Figyelt kérdés

Szerintetek?


[link]


2015. febr. 4. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A "Boo típus" annyit takar, h le van nyírva a pomerániai törpe spicc. Nem éri meg. Már azért sem, mert ott van a "fajtiszta" szó. Komoly tenyésztő ilyeneket nem ír! A többiről nem is beszélve. Ráadásul pomit ilyen olcsón nem kapsz.
2015. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Letöltött a netről 4 képet, ebből 3 tök máshogy néz ki, 2 pedig ugyanaz a kutya. Nem tudja a fajtiszta és a fajtatiszta közti különbséget. A Boo pedig egy kutya neve, aki történetesen netes sztár.

Valószínűleg a valóságban nagyon nem így néznek ki a kutyák és kétlem, hogy a szűrések valódiak lennének. Nincs kiírva egy nyomorult kennel név sem, ahogy a szülők sem. Nem, nem éri meg. Semmiképpen.

Viszont szívesen fogadnék nagy összegben arra, hogy nem érik meg a kölykök a 6 éves kort.

2015. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem kell szaporítótól kutyát venni.
2015. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :D

Én is valami ilyensmi magyarázatra gondoltam, a képek is ismerősek voltak.

2015. febr. 4. 16:41
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy nagyon drága csalás (akár még egy pert is megérné a nyakába akasztani).


Ráadásul, ha valóban pomerániairól lenne szó, akkor az árcédula elején még minimum egy 1-es szerepelne és nem hirdetné a saját honlapján kívűl máshol.

2015. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A Boo egy bizonyos nyírt fazont jelent, nem születnek eleve úgy. Ez bizony vagy egy nagyon pénzéhes szaporító, vagy még kutyái sincsenek, és előre kéri a pénzt, aztán eltűnik.
2015. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Onnan kezdve, hogy nincs törzskönyvük, tulajdonképpen "boo kutyát" árul jó drágán, nem pomerániai törpespitzet.


Ezt adta meg honlapnak: [link]

Kérdező, te biztos jobban tudsz románul, mint én, kíváncsi lennék, hogy ez az alak kutyakereskedő, közvetítő, vagy mégis micsoda...

2015. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat! :)

Románból nem vagyok jó, csak keveset tudok. Inkább művészkedek, ezért nekem nagyon fáj a szemem ettől a honlap kinézetétől.

Bár, amit olvasok azon a lapon nem túl meggyőző.

2015. febr. 4. 17:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Oda van írva. Hirdető: Interpet's International. Tehát egy kamionos kutyacsempész (szaporító). Szerinted megéri?...


Más: ha igazi pomerániait akarsz, akkor gyűjtsd össze az árát és vegyél tisztességes helyről (tenyésztőtől, kennelből), ne onnan ahol a legolcsóbban kínálják...

2015. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az feltűnt valakinek, hogy az oldalon "chow-chow pandákat" árulnak, a képen meg igazi panda kölykök vannak? :D Azért ennyire pofátlan csalóknak lenni, mint ezek... Ez már tudomány.
2015. febr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!