Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tartanak sokan kicsi...

Miért tartanak sokan kicsi lakótelep lakásokban kutyát? A kutyák igénylik a mozgást, jó ha van mozgásterük, udvar nekik

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 15:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én nem általánosítok! Csak elegem van abból, hogy amikor megyek dolgozni, akkor az idős néni kutyája nekem akar jönni, és a néni alig tudja megfékezni! Nem akarok udvariatlan sem lenni, főleg nem idős emberrel, de harapott már meg nyáron az a kutya!
2015. márc. 30. 17:56
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutya nem mozog magatol sokkal tobbet, mint egy kis lakasban, vagy akar egy kennelben. Nen horcsog, hogy korbe-korbe kene futnia magatol, idegrendszeri stimulacio, tarsasagi elet kell neki, mint egy embernek.
2015. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egy masik dolog, hogy sokan nem tudnak banni a kutyaikkal, de ennek semmi koze ahhoz, hogy lakotelepen vagy kertben vagy kacsalabon forgo palotaban laknak.
2015. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Platypus ***** válasza:
100%
Ha a néni kertes házban lakna, akkor nem téged harapna meg a kutyája, hanem mondjuk a szomszéd gyereket. A baj az, hogy a néni hülye a kutyákhoz, és ezen semmit nem segítene, ha nem a te környezetedben élne. Éppen csak mások nyakába varrnád a problémát. Egy agresszív pukkanccsá nevelt kutya 10 hektáros kertben is agresszív pukkancs lesz.
2015. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
55%
Jézusom, mekkora kutyákkal közlekednek ott a nyugdíjasok? 30 kilósakkal? Megharap, felrúgod, kész, többet nem szívózik, neked meg nem kell befosnod egy padlócirkálótól.
2015. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
13%
Ennyi :-D De viszont a kertes témával nem értek egyet. Az én két kutyám úgy lefárasztja egymást az udvaron hogy aztán órákig fekszenek. Jó őket látni ahogy boldogan kergetik egymást az udvaron...a kicsi sokszor nyüszögve szalad a másik után mert nem éri utol. Akkor rohangálnak amikor akarnak. Szerintem egy panelos kutya sincs ilyen boldog. Ne haragudjatok!! Persze ez nem azt jelenti hogy nem boldog egy lakótelepen élő kutyus...de a kert az mégis más.
2015. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!