Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két órás gyaloglás délutánonké...

Két órás gyaloglás délutánonként, melyik kis termetű kutya tartana velem szívesen?

Figyelt kérdés
Mondjuk az se baj ha elfárad, mert ha kicsi akkor felveszem, de melyik az, amelyik még élvezné is, és szívesen jönne velem, délutánonként, egy ilyen hosszú gyaloglós sétára? Városi környezetben.

2015. márc. 19. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Yorki, spitz, pinscher stb.. Ezek a fajták nagyon szeretnek pörögni és kirándulni de a sétát még egy tacskó is bírná.
2015. márc. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy Cavalier King Charles Spániel biztos örömmel menne veled.
2015. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Bármilyen menhelyi kutya, amelyik tetszik neked.
2015. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen bármilyen kutya, nagyjából a mopszot, pincsit, bulldogokat (tehát a nagyon "szerkezetgyenge" kutyákat) leszámítva.

Minden kutya szeret a gazdával sétálni, és ha nem valami nagyon kurta lábú darab, akkor az átlagos intenzitású sétának nagyon örülne.

2015. márc. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is menhelyit válassz, nagyon örülne neki, de szinte minden kutya szívesen menne.
2015. márc. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Apró keverék az tuti.

Fajtatiszták közül tacskók,westie,skót terrier(mondjuk ő nem olyan kicsi) törpe schnauzer(ilyenem volt,bevallom véletlenül jött,de kiderült hogy félreismertem ezt a fajtát,nagyon szeretnek mozogni,kirándulni).

De tulajdonképp bármilyen olyan kutya ami "biológiailag" bírja..egy mopsz szertintem a táv negyedénél kifullad,nem arra való-illetve kérdés,hogy mennyi időt szánsz utána egy kiadós szőrápolásra?

MErt ha pl yorki mellett döntesz,rendszeres túra mellett nem lesz "poszter" kinézete.

2015. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cavalier king charles spánielemet én is naponta viszem egy legalább kétórás sétára és imádja.
2015. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem a 2 óra nem számít kifejezetten hosszú sétának. nekem német törpe pinscherem volt, az bírta, bár ő nem volt olyan nagyon szaladgálós.
2015. márc. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!