Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Több Korom Gábor videójában...

Több Korom Gábor videójában hallottam hogy azt mondja hogy a kikkert ők hozták létre az ő találmányok. Ez igaz?

Figyelt kérdés
mert én klikkerel tanítóm a kutyám de az egész tüköriskolát elítélem csak azért mert voltam ott kiadtam 30ezer forintot és a kutyám semmit nem tanult mindent én tanítottam meg neki de még csak tanácsokat se kaptam olyan amit ne tudtam volna amúgy is. másfél óráig szokott tartani és annyiból állt hogy elején összeengedés falkafutás (nem tudom mi értelme pláne mikor azt hirdetik hogy éljünk a kutyával családba ne falkába. Na ez kb 30 percig tarot utána trükk tanulások szintén egy 30 perc majd végén megint összeengedés. Ja néha csináltunk értelmetlen játékos feladatokat kutyákkal. Na mind1 szeretek klikkerel tanítani de ha tudom hogy ezt ők hozták létre akkor inkább csengővel csináltam volna.
2015. márc. 30. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát sokmindent kinézek KG-ból, de azt azért kétlem, hogy ilyeneket mondanának :) Tuti nem értetted félre? Az megeshet, hogy az országba ők hozták be, nem erről beszélt?
2015. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már az 50-es években a delfinek tanításánál kezdtek klikkelni. Utána ez a filmiparban kutyáknál, lovaknál stb.. Is használták.
2015. márc. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam az összes részt, de ilyesmire nem emlékszem. Szerintem valamit félreértettél.
2015. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Jaj, azert ennyire nem kell utalni oket, hogy most csak azert nem klikkereznel, mert esetleg ok hoztak letre. Most ez valami divat hirtelen, hogy mindenki oket szidja? Nem vagyok tukros, de ez azert mar nevetseges. Amugy nem ok talaltak ki, azt el tudom kepzelni, hogy ok hoztak be Magyarorszagra, de biztosan nem toluk szarmazik.
2015. márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg újra a videókat, mert sehol nem mondott ilyet! :) Az operáns kondicionálást hamarabb alkalmazták a delfinek tanításánál, mint a kutyánál. De gyakorlatilag már Pavlov idejében elkezdődtek vele a kísérletek.
2015. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

" A klikkeres képzés, tanítás az egész világon népszerűvé vált, köszönhetően egyszerűségének és állatbarát voltának.


Gyökerei egészen az 1950-es évekig nyúlnak vissza. Eleinte a tengeri emlősök képzésében alkalmazták, majd az 1990-es évek során a hobbi állattartók számára is elérhetővé vált Karen Pryor közreműködésével.


Magyarországon a klikkerképzés elterjesztésében kiemelkedő szerepet játszott, játszik a Népszigeti Kutyaiskola, többek között Hornig Rudolf és Vámosi-Nagy Nóra munkájának köszönhetően."

2015. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem jártál tükör suliban.Eleve nem trükkök képzésével indítanak.Ahhoz legalább két tanfolyamot kell sikeresen elvégezni.Szóval mire a trükkök tanulásáig jutottál,legalább kétszer harminc rongyod bánta.És akkor ez egy olcsó tanfolyam volt.
2015. márc. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Tükör suli honlapját.Azon rajta vannak az elismert tükör sulik.A többi csak kamu.
2015. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem is ugyanez volt a tapasztalatom a tükörrel
2018. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!