Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történik akkor, ha egy...

Mi történik akkor, ha egy Border Colliet ki kötök egy láncal?

Figyelt kérdés
milyen távolságu lancot vegyek?
2015. márc. 31. 13:40
1 2
 11/14 anonim válasza:
64%

úristen írnom kell ide mert ezt nem bírom. A többi válaszoló nem a kérdésre válaszolna hanem már egyből oltják az embert. EMBEREK! A kérdésre válaszoljatok és ne oktatgassátok. 1. mi jogon néztek le egy másik emberi lényt az interneten? 2. mégis mi közötök van hogy miért kell kikötni 1-2 órára. Olyan esemény van biztos amiért ki kell kötni igen is. Nyílván jön a húsvét, rokonok látogatóba egyebek. És ha ki kell kötni 2 órára akkor ki kell. Ennyi.


Mellesleg bocsi az offért de már elegem van az itt válaszolgató okostojásokból, mint az 5. és 7. es válaszoló.

2015. márc. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%

" 1. mi jogon néztek le egy másik emberi lényt az interneten?" - Talán a stílusa miatt.


" 2. mégis mi közötök van hogy miért kell kikötni 1-2 órára." - Ha már feltesz egy kérdést, akkor a válaszadóknak van köze hozzá, ráadásul nem írt semmit a körülményekről. Mivel sok állatvédő ír ide, akik láttak már láncra vert kutyát, automatikusan ezt feltételezik.


" Olyan esemény van biztos amiért ki kell kötni igen is. Nyílván jön a húsvét, rokonok látogatóba egyebek. És ha ki kell kötni 2 órára akkor ki kel" - csak a neveletlen, vagy neveletlennek elkönyvelt kutyát kell kikötni.

2015. ápr. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%

"1. mi jogon néztek le egy másik emberi lényt az interneten? 2. mégis mi közötök van hogy miért kell kikötni 1-2 órára."


1.) Azért is, amit már az előttem író leír...

2.) +azon a jogon nézzük le, meg azon a jogon kötözködünk a miértekben, mert amúgy a világ legokosabb, legmozgékonyabb ÉS egyben legszebb kutyáját cseszegeti és akarja láncra verni, meg más kutyával összeizélni. ß@$$za meg a q.va élet!!!

Utóbbit lásd.: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__6685449-ha-eg..


< És NE, kérdező, ne próbáld tagadni, mert abból méginkább csúnya világ lesz. >


Megveszi a legbecsesebb kutyafajtát, ß. meg, és egyből úgy kezeli, mint egy kolonc fattyút, aki ráragad.

ß@$.a meg, minek ennek _ilyen_ kutya?! Már maga a kutya okosabb, mint a gazdája.

Még az se derült ki igazán, h. miért is kéne láncraverni azt a szerencsétlent, mert ismét majdhogynem kivehetetlen az ok abbol a romhalmazból, ami a kérdező átvert a billentyűzetén.


Igenis, jöjjenek csak az állatvédők! Jöjjenek, de aztán már tényleg, és vegyék el már ettől ezt a szerencsétlen párát.


Máshol ezt a kutyát úgy kezelik, mint egy embergyereket! (...)

2015. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én ezt a kutya fajtát nem vetem,kaptam az egyik sozmszédtól ingyen,meg azt a kérdést én Íram ki,de nem magamnak,mert énekem mindegy aztán,hogy milyen kutya fajtám van,azt a kérdést,egy barátom kérdezte :) csak én ki Írtam ide,mert állitólag ez a web oldal ara sozlgál,hogy intim vagy esetleg más kérdésekre választ adjonak,vagy ajánjanak,de itt csak a helyes Írási "fikák"menek,meg az,hogy mindenkinek köze van mindenhe :I :) igazam van? :I
2015. ápr. 2. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!