Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok mondani olyan kutyafajt...

Tudtok mondani olyan kutyafajtákat amelyek lakásban tarthatóak de nem olyan kis termetűek?

Figyelt kérdés

Olyanokat, amelyeknek rövid, könnyen kezelhető szőrzetük van. Például Dalmata :)

Nem szeretnék apró kutyust, viszont házon kívül sem szeretném tartani majd.

A Dalmata pont tökéletes lenne, de a párom nem akar Dalmatát ezért az kilőve :D



2015. ápr. 1. 21:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kedves hetedik, te is jól tudsz következtetni, nem mondom. Áruld már el, miből szűrted azt le, hogy szerintem az tök mindegy, mit tud nyújtani a kutyának??? Én is gratulálok! Egyébként én a kérdésére válaszoltam ;)
2015. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Még a boxer jutott eszembe
2015. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Boxernek magas az energiaszintje, nekem az van.
2015. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha a kérdezőnek az nem téma, hogy magas energiaszintje van, akkor a boxer is tartható, sőt, én is lakásban tartom, élvezi is, viszont mindig le kell fárasztani! Nem elég neki a pórázon sétálás!!!
2015. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bármely kutya tartható lakásban. :) 6 kutyánk van lakásban, 2 kicsi, 2 közepes és 2 nagytestű. Én javaslom nézz körül egy menhelyen, csodálatos kutyák vannak ott. A mi hatunk is mind mentett kutya. :)
2015. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
magyar agár
2015. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!