Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem egy kiskutyát, egy fél...

Vettem egy kiskutyát, egy fél napig már vele voltam mikor is ürített és féreg volt a székletében, majd egy alkalommal kb. csak férget ürített. Elkaphattam tőle?

Figyelt kérdés
Mostam kezet természetesen, valamint azonnal az állatorvoshoz vittem ahol a doki megállapította hogy orsó féreg a tettes. Kapott féreg hajtót. A doktor azt mondta nem kaphatom el, viszont a neten böngészve arra akadtam hogy lehetséges,sőt. Ilyenkor mi a teendő? Tartok attól is hogy elkaptam, valamint hogy például a barátnőmnek tovább adom.
2015. ápr. 3. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisgyerekek kaphatják el, mert ők hajlamosak a piszkos kezüket a szájukba venni. Feltételezem, rád ez már nem jellemző. Magától nem ugrik be a féreg a beleidbe.
2015. ápr. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak egy egyszerű féreghajtó megoldja a dolgokat:D Nálunk egy egész állatkert van és ha 1 állatban férget találunk ( székletében) akkor rögtön kapja az egész család a féreghajtókat:) legyen az cica kutya vagy ember.Persze mindenki a megfelelőt
2015. ápr. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gabi86 ***** válasza:
0%
Egyél sok fokhagymát,féreghajtó hatása van.
2015. ápr. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
ha elkaptad, akkor észre fogod venni, de egyébként akkor sincs semmi, mert ugyanúgy kapsz egy féreghajtót és elmúlik, mint a kutyának. De az is lehet, hogy konkrétan az orsóférget nem is tudod elkapni, és erre gondolt az orvos.
2015. ápr. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg elkaphatod, de csak akkor, ha a féregpeték bejutottak a szádba, emésztőrendszeredbe. Gondolom, erre figyeltél, hogy nem ettél pl. mosatlan kézzel, meg nem aludtál egy ágyban a kutyával.
2015. ápr. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz, h a fokhagyma kihajtsa a fégeket, vagy 10 kilót kéne enni...
2015. ápr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen,elkaphatod.Kezeld magadat is féreghajtóval.A háziorvost kérdezd,mert egy pete kifejlődéséhez kell néhány hét.Arra is ügyelj,hogy egy féreghajtó a kutyának nem elég,végig kell csinálni vele egy kúrát,aztán negyed ėvente elég egyszer fėregteleníteni,valami jobb cuccal.Ha ennyire tele volt,jó szar helyről vehetted,amint lehet ,kapjon védőoltásokat is.
2015. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elvileg nem gyakorlatilag igen. Nálunk hugom hozta haza családsegítőként volt kinnt egy háznál...kézmosás fertőtlenítés mégis. Valószínűleg kutyától kaphatta meg de milyen szuper átadta a mi kutyánknak is. Pedig nincs puszo meg ágyban alvás!!

Úgyhogy az egész család kutyástól macskástól ment dokihoz..vicces volt 😄 semmi extra fehérneműt ágyneműt kutya cica fekhelyeket fertőtlenítő mosásba bogyók bevéve kész!

2015. ápr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!