Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha folyamatosan...

Mit tegyek ha folyamatosan tiszta kutya"akna" az árokpartom?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves személy, aki napról napra a szoba cirkálójával rondítja össze az árkunkat.Annyira eldurvult a helyzet, hogy tele volt mind két árokpart. Nem vagyok egy balhézós alkat, ezért csak kiálltam a kapuba mikor láttam hogy jön (ilyenkor elhúzta a kutyát)...mivel nem vagyok éjjel nappal otthon, volt hogy nem tudtam "megfigyelést tartani" és már is ott termett a szép nagy kutyakolbász...eddig nem szóltam, hátha észreveszi magát csak figyeltem...de úgy tűnik nem sikerült ezt elérnem.Elég undorító főleg most tavasszal fűnyírásnál. Mit mondjak, hogy ne legyek bunkó, de ne is legyen tiszta akna minden? Vagy mit tegyek? Hasonló gondokkal küszködők jelentkezését várom.
2015. ápr. 3. 19:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, megfigyelem a kedves gazdit és sorban megpróbálkozom az összes javaslattal :)
2015. ápr. 28. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!