Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kiskutyám lábával?

Mi lehet a kiskutyám lábával?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta olyan mintha ki lenne fordulva a mellső mancsa. Furcsán előre áll, nem egyenes. Mi lehet ez? Nem fáj neki, szaladgál, csak sántít. Kedden viszem dokihoz, de addig is mit csináljak vele? Nem volt semmi előjele, nem esett le sehonnan, nem ütötte be, legalábbis nem vettem észre. Fáslizzam be? Kézzel ki tudom egyenesíteni, de visszaugrik neki.

9 hetes vizslakeverék, Brit Premium tápot kap.


2015. ápr. 4. 10:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Sajnos nem nagyon tudok látatlanban segíteni, de addig is ne engedd neki, hogy ugráljon, szaladgáljon még akkor sem ha te úgy látod nem fáj neki. Attól - sajnos- még rosszabbodhat ha megrándul neki jobban. Lehet nekiment valaminek és mivel még kicsike megsérült. Jobbulást neki!

Én csak ennyit tudtam segíteni..

2015. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha vársz keddig és a kutya még szaladgál is , nagy a lehetősége, visszafordíthatatlan elváltozás lesz a lábán. Fásli és teljes nyugalom. Max pórázon lassú séta. Vagy meg tudod tenni, vagy még ma keress orthopéd orvost. Hol laksz?
2015. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Kerüljük most a kergetőzős játékokat, szerencsére magától nem rohangászik. Megpróbálom neki fáslizn. Miért mindig hétvégén van gáz :(

Húsvétkor kizárt, hogy ortopéd orvost találjak :(

2015. ápr. 4. 11:36
 4/23 anonim ***** válasza:
Egy sima rendelő is több a semminél, hátha mázlid van és egy ortopéd doki rendel. Keddig nagyon sok idő van, főleg egy 9 hetes babának....
2015. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2015. ápr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mosonmagyaróvártól 30 km- re lakom.
2015. ápr. 4. 11:54
 7/23 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Így néz ki :(

2015. ápr. 4. 11:59
 8/23 anonim ***** válasza:

[link]

Amíg nem találsz orvost, fáslizni kell és nyugalom.

2015. ápr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Minél gyorsabban orvos, mert sérülni fog a csuklóízület tartósan.
2015. ápr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Úristen :( akkor ez az én hibám? ;(

Nem kap kiegészítő vitamint, csak ezt a Brit tápot. Jól tartották, de ócska táppal etették , én jót akartam azzal, hogy Britet vettem. Tényleg nagyon gyorsan nő amúgy..

2015. ápr. 4. 12:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!