Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai stafford shire...

Amerikai stafford shire kutyám van 8 hetes, szoktatni szeretném a hámhoz de már azt tűri, de a láncot nem nagyon hogyan lehetne rá venni, hogy a lánchoz is szokjon?

Figyelt kérdés
A hamhoz már hozzászokott nem vettem le róla, igaz néha azert probalkozik levenni de a lancot mikor setaltatom nem nagyon akarja, valami tipp esetleg, hogy szoknak hozza leghamarabb. Ugye az nem baj ha eszik és alszik de van mikor előtte játszik is egy nap 3szor etetem

2015. ápr. 4. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ugorj neki +1x a kérdés kiírásához....
2015. ápr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Te hülye vagy? Megveszed az oltatlan, férges kutyát? http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__6731993-ameri..

Végülis nem baj, vigyed csak ki az utcára, hátha összeszed egy parvót aztán nem lesz vele több gondod, mert elpusztul...


Egy 8 hetes bébikutyára mit a francnak akarsz láncot tenni? Rád kéne láncot tenni, remélhetőleg olyan amit el se bírsz, aztán megnézném mennyi kedved lenne sétálni menni!


Ja, és legalább írni tanulj meg, mert nagyon gáz vagy!

2015. ápr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Istenem.... Míg nincs meg legalább három oltása, addig NE vidd ki az utcára. S ne a jövő hónapban vidd oltatni, hanem minél előbb, már a jövő héten, különben elpusztul az a csóri kutya!
2015. ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

bollocks, ezt írta:


" Amerikai staffordshire kutyám van 8 hetes szoktatni szeretném a hámhoz de már azt tűri de a láncot nem nagyon hogyan lehetne rá venni hogy a láncho is szokjon?


A hámhoz már hozzászokott, nem vettem le róla, igaz néha azért próbálkozik levenni, de a lánchoz hogy mikor sétáltatom azt nem nagyon akarja, valami tipp esetleg hogy azoknak hozzá leghamarabb(ez valószínűleg az akart lenni: hogyan szoknak hozzá leghamarabb). Ugye az nem baj ha eszik és alszik de van mikor előtte játszik is egy nap háromszor etetem."


Eleve nem kellett volna hazavinned a férges oltatlan kutyát, pláne nem kéne kivinned, mert így biztos összeszed valamit. Lánc miért kell rá?

2015. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mi az a lántsz?
2015. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, ott írtam: LÁNC! A lánsz a láncot jelenti gondolom.
2015. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyolc hetes kutyád van, nehéz a lánc neki, persze hogy nem hagyja magán. Sétáltasd hámmal és textil pórázzal, ezek könnyűek.
2015. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó,azzal nem lehet menőzni a haverok előtt.
2015. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
7.: mit nem mondasz... :), nyilván irónia volt, hogy a kérdezőnek még annyi esze sincsen, hogy egy ilyen egyszerű szót helyesen leírjon...
2015. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell még rá lánc, egy könnyű textil vagy bőrnyakörv elég neki.

Bár, nem értem, miért kérdezel itt, ha úgyis teljesen mindegy, mit válaszolunk, mert úgysem hallgatsz ránk. Írtuk, hogy ne vedd meg ezt a kutyát.

2015. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!