Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana Lamb and Apple beválik...

Acana Lamb and Apple beválik / bevált allergia ellen?

Figyelt kérdés

Olyan írjon, akit a tapasztalat vezérel:)

köszi


2010. febr. 18. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerősöm a staffordjával etette,a kutyának folyamatos székrekedése volt.

Amíg bárányhúsos és rizses volt a táp,semmi baja nem volt a staffnak,évekig ette gond nélkül.

2010. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a halas változatot etettem a kutyáimmal, szintén allergiásak. Jó volt, nagyon meg voltam vele elégedve, de sajnos a mai gazdasági helyzetben 4 kutyánál már kicsit húzós az ára.
2010. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Maximálisan! 1000 tápot kipróbáltam, 10 kutyám volt és volt, hogy 4 féle táppal kellett etetnem, hogy mindenkinek megfelelőt adjak. Mióta Acanára váltottam majd L&A-re már mindenki eheti ugyanazt :) Imádják, allergia pápá. Úgyhogy hajrá!
2010. febr. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a véleményeket.6 hónapos kutyusnak adhatom, ha ivartalanítva volt?
2010. febr. 19. 09:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó táp!

Gyönyörű lett tőle a kutyám szőre, és szereti is ezt a tápot. Az RC, Eukanuba elbújhat mellette. Az Orijen is ez a termékcsalád, az is egy jó táp.

De ha kifejezettem az almás Acanat kérdezed, akkor csak javasolni tudom! :)

2010. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen azt kérdeztem, de végül az Orijen 6halasat próbálom ki, mert a Lamb and Apple ben 30% zab van.

de az is a lehetőségek közt marad ha nem jönne be a fent említett. Ha már ilyen jók a tapasztalatok. Neked allergiás a kutyud valamire?


Az Eukanuba , Hills, RC..elég megnézni mennyi szénhidrátot és gabonát tartalmaznak. Nem tömném vele a kutyámat, bár a hillsre egyszer rábeszéltek, elég is volt annyi:D

2010. febr. 19. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!