Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya való nekem? (a...

Milyen kutya való nekem? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Panelban lakom az ötödiken. Naponta 4-5x is le tudnám vinni akár két órára is (igen,reggel is,mert az állatokért képes vagyok bármit tenni.Eddig lovam volt,és minden nap 4-kor keltem,hogy iskola előtt még kimehessek hozzá..) Semmiképp nem szeretnék hosszú szőrűt. Nekem a kutya arra "kell",hogy a barátom,a társam legyen,mehessünk kirándulni hétvégente,vele, alhasson,illetve a barátaimmal akiknek szintén kutyájuk van tudjanak játszani. És ha kell szívesen járok vele kutyaiskolába is.:) Első kutyám lenne. Én az Akita kutyafajtába szerettem bele,de kérlek segítsetek.Minden normális válaszra megy a zöld. És előre is köszönöm!! :))

2015. ápr. 4. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

kistestű pl.: törpe pincser? tacskó?

nagytestű pl.: dobberman? jól megvannak a házban hogyha nagy rendszerességel le tudod vinni a levegőre ahogy írtad.nagyon barátságosak és hűségesek és egyáltalán nem vadak mint ahogy egyesek hiszik.az csak bónusz hogy gyönyörűek és ált. egész sokáig élnek.

2015. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy akita pont nem lesz nagyon bújós-haverkodós, egy ilyen kutyán nem fogod annyira érezni, hogy kötődik. Nem tudom, te ezt szeretnéd-e. Amúgy sem igazán jók első kutyának, lehet, hogy érdemesebb lenne egy könnyebb fajtával kezdeni.

Ha ennyi kritériumod van összesen, szerintem érdemes lenne szétnézni kutyamentőknél, gyepiken, menhelyeken. Tele vannak, egészen biztos, hogy akad ott hozzád illő kutya is, a gondozók is tudnak ebben segíteni. És szerintem egy mentett kutya ragaszkodásban magasan verhet egy tenyésztőtől vásároltat. :)

2015. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Agár?:)

Ne jöjjetek azzal hogy versenykutya,és nem panelba való, mert ott volt az ajánlattak között sok oldalon.

Spániel,tacsi?

2015. ápr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Szia!

Mi egy hónapja vettünk panel lakást, fel vagyok iratkozva a kulcsszóra, ezért látom mindig a kérdéseidet. Nekem is volt régen kutyusom, igaz, a nagymamámnál, kertben.

Nagyon jó, hogy így lelkesedsz, de a lakásban kutya necces téma, látszik, hogy ezt Te is tudod. Én elfelejteném a fajtiszta kutya témát. Kiválaszthatod az Olx-en a legcukibbat, aztán egész nap áll az ajtó mellett és ugat... Mint a szomszédaimnál. A lift mellett laknak, el tudod képzelni, mi megy naphosszat.

Eljárnék a helyedben egy állatmenhelyre, ott is engedik, hogy játssz velük, sétáltasd őket. Megismersz sok kutya személyiséset és tuti lesz egy kedvenced. Nem fajtiszta, de ez nem is lesz akkor már fontos. Egy kutyus, aki nyugodt és bújik és aludna veled. És, ha egy nap haza viszed, isteníteni fog...

A kutya, akit fent írtam, az utcáról volt. A legjobb barátom, 12 évig.

2015. ápr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 emmuska1129 válasza:
panelba mindenképpen kicsi kutyát érdemes venni (szerintem) yorkshire tacsó palotapincs vagy még vannak más kutya fajták is de most csak ezek jutottak eszembe =)
2015. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 jazminfanni válasza:
Én is ugyan így vagyok vele szeretnék egy kutyust panelba és én neked a bichon bologneset vagy négy a havanese is cuki
2016. nov. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!