Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma nem kakilt a kutyám....

Ma nem kakilt a kutyám. Aggódnom kéne? Étvágya mint a farkasnak. Betegség történet .

Figyelt kérdés

Egyébként is is az utóbbi időben valami nincs rendben. Azt hittük kullancs, merthogy találtunk benne. Elmentünk az orvoshoz, azonnal Imizol neki és csináltak vérvizsgálatot (lyme, babésia. Szerencsére nem volt fertőzött, de a kutyus levert volt, sokat aludt és sokat ivott.


Most már sokkal aktívabb, farka sem lóg, örül, csóvál, játszik, sétálunk, de valami mégsincs rendben. Legalábbis azt hiszem, de az is lehet, hogy túlaggódom. Utóbbi 4 napban napi egyszer volt széklete, ma meg egyáltalán nem kakilt. Nem értem mi lehet a baj ..... Étvágya isteni.


2015. ápr. 4. 18:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hétfőn nincs orvos. Húsvét van, ezért is parázok. Kedden megyünk, de mi van ha holnap sem kakil?


Nem evett semmi olyant és folyton éges, kunyerálba. Nem értem, mi történik.


Vajon ünnepkor van ügyelet valahol Budapesten?

2015. ápr. 4. 21:23
 12/14 A kérdező kommentje:
Bocs az elírásért, remélem értelmezhető.
2015. ápr. 4. 21:23
 13/14 A kérdező kommentje:
De ingere sincs, még azt sem tudom mondani, hogy erőlködik.
2015. ápr. 4. 21:26
 14/14 anonim ***** válasza:
Budapesten szerintem biztos van állatügyelet valahol, nézz szét interneten, hívd fel őket hogy meg tudnak e nézni egy kutyát :)
2015. ápr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!