Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok? Egy ilyen történe...

Mit szóltok? Egy ilyen történet lehetne sikeres? Kutya-gazda kapcsolat is van benne!

Figyelt kérdés

Azért ebbe a ketgóriába írtam, mert elég sok kutya-gazda dolgot érintő dolog lenne benne.


Kicsit furcsa mindenesetre, kíváncsi lennék a véleményetekre. Szoktam írni, érdekelne, láttok-e benne fantáziát.


Szóval van egy középkorú nő, aki eddigi életében nem sok jót tett. Büntetésből egy gonosz manószerűség kutyává varázsolja, pontosabban újszülött kidobott kölyökké. Kutyaként le kell élnie egy "életet" egy gazda mellett, aki soha nem dobja el, szereti, akihez a szerencsétlen állat hűséges lehet, aki betegen sem dobja ki, hanem gondoskodik róla. Lényeg, hogy TANULJON a kutyák életéből ez a nő, hogy milyennek kéne lennie. Lényeg, hogy lesz egy ilyen álomgazdija, aki egészen addig mellette marad, amíg annyira meg nem betegszik és szenved, hogy el kell altatni. Erre visszaváltozik emberré nő, miután meghalt kutyaként. Mivel férfi volt a gazdája egymásba szeretnek és együttmaradnak. Még annyit, hogy annyi kitétel lesz, hogy emberré csak akkor változhat vissza, ha lesz egy ilyen érte mindenre képes gazdája.


Mit szóltok? Annyira nem vagyok kezdő, elég nagy fantáziám van, regényem-verseim van több is.



2014. márc. 7. 16:26
 1/5 Firestorm ***** válasza:

Engem biztosan érdekelne,ha nem vontatott.A történet/ötlet mindenesetre nagyon tetszik!:)

Vágj bele szerintem.

2014. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik az ötlet! Szívesen elolvasnám!
2014. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gonosz manószerűségtől eltekintve (gyerekkori rossz emlékek :D) nekem nagyon bejön, és ha megírva a stílusa is jó, tuti lekötne. :)
2014. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem nagyon klassz kis történet.
2014. márc. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is elolvasnám szívesen.

Ha majd megírod, és esetleg az interneten olvasható lesz, kérlek dobj ide majd egy linket.

Amúgy,az egyedüli ami kicsit fura, hogy gonosz manó szerűség, mivel általában a gonosz manószerűségek nem adnak ilyen tanulópénzt a főszereplőnek, ezt általában a jók szokták, illetve a manók kicsit gyerekesek nekem.

Amúgy akarva, akaratlanul, de nekem a szépség és a szörnyeteg jutott erről eszembe, úgyhogy ha megírod arra szerintem figyelj, hogy ne lehessen nagyon párhuzamokat találni a két mű között.

de sok sikert hozzá, tényleg érdekel majd a végkifejlet :)

2014. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!