Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! A 10 hetes yorki...

S. O. S! A 10 hetes yorki kiskutyám kirágta a babzsákfotelem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kimentem egy pohár vízért a konyhába kb.5 percre és mikor visszaértem a szobámba a kiskutyám kirágta a babzsákfotelem és tele volt minden kicsi polisztirol golyócskákkal. Akkor még nem evett meg egyet sem, csak akkor mikor elkezdtem összeszedni. Egyből kiszedtem a szájából, de szerintem egy kis darabot lenyelt belőle. Eddig ugyan olyan vidám és ugrándozik össze-vissza mint eddig. De én nagyon félek hogy valami baja lesz. Mit csináljak? Ha lenyelt egy kis golyót, akkor ki fogja kakilni, vagy nem??? Annyira félek, mit tegyek???

2015. ápr. 4. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyeld a székletét holnap. Nagy valószínűséggel kijön majd belőle. Amikor ilyen esetben a kiskutya rosszul érzi magát, öklendezik, hány, akkor kell orvos.
2015. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem öklendezik, nem hányik. Teljesen jól érzi magát, mintha semmi sem történt volna. Nagyon félek. Minden esetre holnap kihívjuk az állatorvost. Köszönöm a választ
2015. ápr. 4. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lesz baja, nagyon aprók a golyók, megakadni nem tudnak.
2015. ápr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Megtennéd, hogy megírnád, mit csinál majd az orvos?
2015. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme ehhez kihívni a dokit, ránézésre úgysem tud többet mondani, mint te, műszeres vizsgálattal talán. De ne parázd túl, valószínűleg semmi baja nem lesz, de ha mégis, azt látni fogod rajta, fentebb már leírták a tüneteket. Ha azokat észleled pár napon belül, akkor doki, de nem kihívós, hanem olyan, akinek műtője is van, meg rendes felszerelése.
2015. ápr. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az orvost mégsem hívom ki, mert ma kikakilta a golyót.
2015. ápr. 5. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!