Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egyszer majd meghal a...

Ha egyszer majd meghal a kutyusom, mit csinálnak a tetemével? El lehet temettetni őt is valahol vagy urnát csináltatni Neki?

Figyelt kérdés
Nekem nincs kertem, ahol csinálhatnék neki sírt, mert bérházban lakom. De nagyon fájna, ha majd szeretett és hűséges barátomról nem maradna emlékem. Őket is lehet hamvasztatni és urnát csináltatni nekik? :( Mindig érdekelt ez a kérdés, de nem tudom elképzelni, mi lesz utána velük. :( :( :(
2010. febr. 18. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vannak akik kisállatok hamvasztásával foglalkoznak, házhoz mennek és urnába teszik a hamvakat.
2010. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
van kutyatemető is,szerintem én inkább ezt választanám.
2010. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ilyen szomorú kérdést tettem fel, de sokat gondolkodtam már ezen. És mint ahogy emberi halottainkat is eltemetjük, így nem érezném méltónak, ha a legjobb barátom egy dögkútban végezné. :( Félre ne értsetek, nem akarom elaltatni, meg még fiatal is, csak annyit morfondíroztam már ezen, hogy ha egyszer majd oda kerül a sor, hogyan lehetne méltó módon békességbe helyezni szegénykét. :( Bár a sok sírgyalázás meg temető rombolás helyet én egy otthoni urnát jobbnak tartanék, csak azt nem tudom, ilyet lehet-e csináltatni és kivel? Azt nem hinném, hogy házhoz jönnek és a lakásban hamvasztanák el...
2010. febr. 18. 22:13
 4/14 A kérdező kommentje:
Meg azért is jutott eszembe, mert az Édesapám kutyája, aki már elég öreg és beteges, eléggé a végét járja. Sok éve nálunk van az a kutyus, ő volt az első igazi családi kutyánk és ha szegény elpusztul majd, szeretném Őt megtisztelni a fentebb leírtakkal. :(
2010. febr. 18. 22:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Csináljál róla fényképet, még életében. Hogy olyannak lásd akkor is, ha már nem lesz. Ne az urnáját akard nézegetni. Egyébként a meghalt állatról nektek kell gondoskodni. Ha már nagyon beteg lesz, el lehet altatni, ne szenvedjen feleslegesen.
2010. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
www.kisallatkegyelet.hu
2010. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Azt nem hinném, hogy házhoz jönnek és a lakásban hamvasztanák el"


Ez nem hit kérdése, hogy jut eszedbe a lakás? Egy teherautóra épített mozgó hamvasztójuk van!

2010. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hát, mi elástuk a kertben
2010. febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. febr. 19. 10:20
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet hamvasztani, urnát kérni de ez elég drága dolog sajnos...

Én temetés ellenes vagyok, nem bírom elviselni a gondolatot hogy kukacok rágják szét a kiskutyám testét...

2010. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!