Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz gazdik! Milyen a ti...

Mopsz gazdik! Milyen a ti kutyusotok jelleme?

Figyelt kérdés

Mopszban gondolkozunk,ketten lakunk a nagylányommal,16 éves.Nagyon szeretjük a kutyákat,volt is már szobakutyánk.Olvastunk már a fajtáról,filmet is néztünk róla,de személyes tapasztalatokra is kíváncsi lennék.

Mik a rossz szokásai a kutyádnak?

Mennyi idő alatt lett szobatiszta?

Kennelből vettétek vagy apróhirdetéssel találtatok kiskutyát?

Van-e valami maradandó betegsége a kutyusodnak?Azt olvastuk,kissé beteges fajta.

Köszönjük!



2015. ápr. 6. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi anak idején kenelből vetük a mopszunkat, 1 éves korában lett szobatiszta. Nagyon vidám, felszabadult, liberális lelkivilágú kutya, nagyon élénk fantáziája van. A miénknek az a legrosszabb szokása, hogy a nyulam fülét szokta rágni pedig nem jellemző a mopszokra a harcciaság.
2015. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó fej kutyák,igazi formák :D

Ismerősömnél volt megőrzésben egy mopsz csajszi,imádni való volt. Szóval szerintem jól jártok egy mopsszal :) Illetve kutyás barátomnak is van egy.Bírom őket :) Szerintem jó lehet velük élni,mellettük tuti nem unatkozik az ember :D


Viszont rohadtul hullik a szőrük. Kutyás barátom napi 2x porszívózik és így is minden csupa szőr.

A másik mopszot is megsimogattam és csak pergett le a szőre.

Főleg,hogy most vedlési szezon van.


Én a szőre miatt gondolnám meg a fajtát az biztos!!! Hiszen hiába a sok takarítás szőr az mindenütt lesz.


Csak is kennelből vegyetek mopszot!

2015. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A mopszok igazi barátságos családi kutyák.Horkolnak röfögnek.Szerintem nincs rossz szokás.KB 1 hónap alatt lett nekem szobatiszta.Én apróhírdetésen vettem teljesen fajtatiszta mopsz kölyöt 40000 forintért.Sajnos nagyon gyorsan elhíznak.
2015. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A mi mopszink most lesz 1 éves, igazi kis bohóc :) Nem szeret egyedül lenni, eléggé okos de nagyon huncut és makacs néha. Kb 1 hónap alatt teljesen szobatiszta lett.
2015. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém jelző, örzővédő és keresi a játékát ha mondom neki és aportíroz is és kézjelre ül és ha intek neki akkor oda jön hozzám. A jelleme kiegyensúlyozott értelmes,nagyon játékos vicces és amikor értelmezi a szavaimat forgatja a fejét mint ahogyan a kis kutyák szokták de a mopsz felnőntt korában is csinálja. Ha nincs túl etetve sportos marad de a melegben tilos futnia,de télen futkározhat vagy sétálhat szereti is.A meleg veszélyes a számára nembírja erre mindíg figyelni kell.És még annyi ,hogy a lábával mindenre rámutat ha azt az ételt vagy játékot vegyem elő amire gondol és olyan hangokat is ad amit soha nem hallotam más kutyáktól :)A gazdáját és a családtagokat nagyon szereti.
2016. ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!