Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 éves vagyok. Menhelyen...

11 éves vagyok. Menhelyen sétáltathatok kutyát?

Figyelt kérdés
Szeretnék segíteni a menhelynek.Sétáltatni,tanítgatni a kutyákat.11 évesen lehet?Pl.anya elvisz,kiszállok az autóból Ő meg jön haza.Aztán majd telefonálok neki hogy jöjjön.Ez lehetséges?
2015. ápr. 8. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom nálatok hogy van, de először szerintem kisebb munkát adnak.

Én amikor elsőnek voltam (azt hiszem 12 évesen) először kis munkát kaptam, pedig bizakodtam, hogy kutyát sétáltatok. (volt is egy kis "mező" elzárva mellettük). Rokonommal mentünk. Szerintem először nem fogják neked megengedni, de esetleg anyukád beszélhet velük az érdekében. Ami persze nem tuti. Főleg egyedül nem.

2015. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez nagy mértékben függ a menhelytől

de általánosságban elmondható, hogy mindenütt szükség van a segítségre, és ha látják rajtad, hogy szívesen foglalkozol a kutyákkal és szereted őket, akkor nagy valószínűséggel megengedik hogy sétáltass :) (maximum majd nem adnak nagytestű kutyát, aki elránthat, hanem csak kis- éa közepes testűeket.

kérdezd meg a menhely személyzetét, hogy megengedik-e

ha pedig nem, akkor se csüggedj, vállalj náluk másféle önkéntesmunkát, ami közben szintén kutyák közelében lehetsz (pl. nyáron lehet vízzel locsolni a kenneleket, hogy ne hevüljenek túl a kutyák, vagy itatás/etetésben is segíthetsz)

esetleg ha találsz magad mellé idősebb kísérőt, aki veled együtt sétálna, akkor nagyobb eséllyel megemgedik a sétáltatást

2015. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, 16 év alatt csak szülővel együtt.
2015. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó, nálunk ez nem így van!!!!! különben is, minden menhelyen más

én is voltam sétáltatni, koromat meg sem kérdezték!!! látták hogy szeretem és ennyi...

2015. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Attól függ melyik menhelyen.

a legegyszerűbb: kérdezd meg attól aki ott dolgozik!

2015. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!