Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csipásodik a 8 hetes...

Miért csipásodik a 8 hetes kiskutyám szeme?

Figyelt kérdés

Nem durván, de ha letörlöm neki egy kis idő múlva visszacsipásodik. Ez valami betegség jele, vagy ilyenkor még természetes?

Csak azért kérdezem, mert már volt egy pár kiskutyám és nem tapasztaltam ezt náluk.



2015. ápr. 9. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem természetes, kérj tanácsot az állatorvosotoktól!
2015. ápr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azért én nem rohannék egyből állatorvoshoz...általában kamillateás zsepivel szoktam az ilyet kezelni...nekem bevált...ha nem működik és pár hét múlva is nagyon csipásodik akkor hívd fel az állatorvost, hogy mit tanácsol...
2015. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ahogy a második írta, csinálj egy kamillateát, zsepit vagy vattakorongot mártogass bele, kicsit nyomkodd ki, hogy ne ömöljön belőle a tea, és törölgesd a kutyus szemét azzal. nálam mindig bevált, de ha nem múlik el, menj vele állatorvoshoz.
2015. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! Megfogadom a tanácsokat! :)
2015. ápr. 9. 11:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig az összes kutyámnak csípásodott valamilyen szinten. Az előző kutyám, kiskorába nagyon sokat aludt és mikor felébredt, egy időben nagyon csípás volt a szeme. Kamilla teával mosogattam neki. Nagyon utálta,de használt.
2015. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, már 2. napja kamilla teával törölgetem neki és már látok egy kis javulást. Elég jól tűri a mosakodást :)
2015. ápr. 10. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!