Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki azt mondta nekem, hogy...

Valaki azt mondta nekem, hogy egy szuka kutyanak tobb kantol is lehet egyszerre kolyoke, mert az egyik kiskutyam sem az anyjara, sem az apjara nem hasonlit. Igaz ez? Nem tudom elhinni.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, igaz. De komoly tenyésztő nem pároztat több kannal.
2015. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetnek a kölykei több kantól, ha időben közel fedezték be, de lehet egy másik kan is az apa, mint akit te gondolsz. A kölyköknek pedig nem kell a szüleire hasonlítani keverékek esetében, és ez az amit sok ember nem fog fel, mikor a saját kutyájától akar kölyköt, mert az olyan szép meg okos.
2015. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Embernel is elofordulhat, ha valaki egymas utan 2 ferfival van egyutt, de nagyon ritka. De tenyleg az is lehet, hogy egyszeruen csak nem hasonlit egyik szulore sem.
2015. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda kérdés :-D Az én kisfiam se hasonlít se rám se a páromra de ez nem is csoda mert Pistabácsié :-D
2015. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ellenőrizetlenül lett vemhes, megeshet, hogy több kutya is befedezte.

Amúgy egy kutyának nem csak apja-anyja van, hanem nagyapja-nagyanyja-dédapja-dédanyja, természetesen mindkét ágon.

2015. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!