Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalat Francia Bulldogról?

Tapasztalat Francia Bulldogról?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel beteges fajta, csak nagyon megbízható tenyésztőtől szabad vásárolni, garanciával.

Drága, mert sok vele az állatorvosi ktg., általában császárral ellik.

Nagy meleget nem bírja.

Szem-és bőrproblémák jellemzőek.

2015. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szomszédoméknak az volt.Nem igazán tudom milyen természet, mert nagyon elhanyagolták, szegény kutya el is tompult egy ido után, egesz nap csak fekudt.Az emésztésével is gondok voltak, bar nem is etették megfeleloen.Nyáron csipkedték a legyek, mindig ott zsongtak korulotte, szegénynek ki is sebesedett a bore tole.

Az elso hetekben , mikor odahozták szelid kutya volt, baratsagos, egyaltalan nem agresszív, nem volt tul mozgékony, hamar megunta a jatékot.

2015. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 whitelady1 ***** válasza:
Én francia bulldog tenyésztő vagyok! Ha hivatalos tenyésztésből vásárol az ember bulldogot akkor garanciát kap súlyos genetikai betegségekre 1 éves koráig! Persze problémás fajtának számít, de minden fajtának megvannak a problémái. Egy nagyon hálás ember közeli kutya. Én nem ajánlom udvarra... Inkább lakásba, persze szaladgálhat napközben kinn de nem kinti kutya!
2015. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 whitelady1 ***** válasza:
Konkrétan mit szeretnél tudni a fajtáról?
2015. ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kihorkol a lakásból,nyáron ha elfárad egy nagy sétában fel kell venni,mint egy gyereket.
2015. ápr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Röfög és gurul. Inkább vegyél malacot, finomabb lesz szilveszterkor!
2015. ápr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!