Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha egy kutya...

Mit tegyek ha egy kutya megtámad? Olvastam egy ilyen kérdést de mi van akkor ha egy gyengébb illetőt támad meg? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Elég jó környéken lakunk, de rengeteg harci kutya van. Múltkor majdnem széttépett egy nálam egy évvel idősebb lányt, ha nem lett volna vele a kiskutyája biztos meg is történt volna.:( (mondanom sem kell hogy a kiskutya belehalt)

Mit csináljak így? Csak egy kislány vagyok nem vagyok nehéz "préda". Elég sokat járok egyedül. Futni nem a legjobb ötlet mert mégjobban rájön az 5 perc. Nem félek a kutyáktól csak ezektől a vadállatoktól.xd Mégha a területére mennék akkor oké de az utcán megyek.



2015. ápr. 11. 12:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kint tartják az utcán? Errefelé is nagy divat ez. A gyerekeket állandóan támadják, amikor meg egy 10 éves felvesz egy követ, a gazdák pofáznak. Engem persze meg se mernek ugatni (jobban is teszik). Mondjuk itt előfordult már, hogy feljelentették a gazdit, hogy nem lehet elmenni az utcán, vagy sintér :D
2015. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

Volt ilyen esetem, vizslát vittem futni pórázon.

A másik kutya tulaja elengedve a kutyát a szabadban pihent.

Egy 60 kilós őrző védő kutya volt.

Egyből észrevette a kutya, és rátámadt a vizslára.

Acélbetétes bakancs volt rajtam, mikor láttam hogy a gazdája sem bírja leszedni, belerúgtam egy hatalmasat a kutyájába, azonnal vonyítva összegörnyedt, mondtam neki ha ez mégegyszer előfordul ő is kap.

de csak azért mert nekiállt fenyegetőzni, hogy majd ezt meg azt csinál velem.

annyit mondtam neki hogy mindezt felvettem diktafonra, és elviszem a rendőrségre vagy a jegyzőnek, és fel lesz jelentve.

mikor ezt meghallotta elnézést kért, és fogadkozott hogy soha többet nem lesz ilyen.

2015. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az én lábamat simán kettéharapja egy közepes kutya is:D:/ meg ha belérugnék még én törnék ketté.xd Mi kutyánk nagy testű házörző mégsem támad meg senkit ok nélkül. Vele meg nem engednek el a szüleim mert 2x akkora mintén és simán elhúz. Meg amugycsem tudom mindenhova vinni.:/ elég para amugy.:D Meg egyre több a fura ember is. Ha ők nem ilyenre nevelnék a kutyát nem is lenne ilyen...
2015. ápr. 11. 13:02
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Paprikaspray.


Olcsó,csendes,100%hatékony...az arcoskodó gazdira is!


Tapasztalat!


[link]

2015. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Gázspray. Neten,vadászboltokban beszerezhető nem egy drága kütyü
2015. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ha egy "harci kutya" tényleg, komolyan meg akar támadni, akkor majdnem mindegy, hogy egy kislány vagy, felnőtt nő vagy felnőtt férfi, hacsak nem díjbirkózó az illető (ez alatt azt értem, hogy használni is tudja a testét, nem csak kondizik). Én is lány vagyok, és bár nem vagyok egy törékeny virágszál, bár nem is debella, lökött már fel úgy 25 kilós kutya, hogy csak úgy nyekkentem. Egyszerűen nekem rohant a játék hevében, én meg repültem, mint a győzelmi zászló.

Ugyanakkor a rám támadó kutyákat eddig mindig meg tudtam futamítani, gyerekkoromban is, pedig volt, hogy kiskutya volt velem. Fellépés kérdése az egész: ha elhiteted a kutyával, hogy jaj neki, ha veled kezd, akkor nyert ügyed van, nem kell lebirkóznod természetesen.

De a paprikaspray igenis jó dolog. Nem csak kutyák ellen.....

2015. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet a spray :)
2015. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2015. ápr. 11. 21:02
 9/19 A kérdező kommentje:
Valaki tudja esetleg hol lehet venni?:):D
2015. ápr. 11. 21:03
 10/19 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk valami fura alak megtámad és szembe fújom nem büntethetnek meg?:o
2015. ápr. 11. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!