Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Orsòféreggel fertőzött...

Orsòféreggel fertőzött és kezelt kutya meddig fertőz?

Figyelt kérdés
Vettünk egy kiskutyàt ès 1 het mùlva a kakijàban orsòferget talàltam. Volt fèregtelenìtve előtte is ès amint meglàttam benne a fèrget èn is adtam be neki. Azt mondta a doki adjak 2 nap mùlva meg egy gyògyszert ès utána 2 hèt mùlva megint egyet. Van kèt kisgyerekem akik sokat simogattàk, jàtszottak vele. Most nem engedem nekik. Meddig fertőzheti meg őket a kutya? Hogyan veszem èszre ha ők megfertőződtek? Van esetleg valakinek ebben tapasztalata?

#Orsòfèreg #fèregfertőzès
2015. ápr. 12. 07:51
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ezt inkább szakembertől kérdezd meg (állatorvos, orvos). Ők biztosabb választ tudnak adni... Egyébként a kutya nyálával is fertőzhet, hogy meddig azt sajnos nem tudom viszont amíg meg nem bizonyosodsz róla, hogy a kutya egészséges ne engedd hozzá a gyerekeket.
2015. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!