Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyáma...

Hogyan szoktassam le a kutyámat arról hogy velem aludjon az ágyban?

Figyelt kérdés
Beteg volt. Állandó ápolásra szorult, akkor raktam be a vackát az ágy mellé. Mikor jobban lett fel - fel ugrált. Sajnáltam lezavarni. De most már teljesen magának tekinti az egész ágyat. Oda hordja a játékait, ha nem figyelek kaját.... Nem szeretném bántani.

2015. ápr. 12. 16:24
 1/10 piriiiii ***** válasza:

Eleve nem kellett volna hagyni, hogy felmásszon, akármennyire is beteg volt.

Egész egyszerűen most se engedd, ha felmegy, tedd vagy vezesd át a vackához.

2015. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pedig "bántani" kell! Határozottan,de nem durván lökd le,vagy paskolj az orrára,ha felakar ugrani.A szalmiákszesz is segít,pár csepp az ágyra.
2015. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha leteszem, azt hiszi játszani akarok. Ész nélkül ugat ugrándozik. Ha visszarakom a vackára ugyan ezt csinálja. Ha kiköltöztetem a nappaliba, kaparja a hálószoba ajtót, ugat.
2015. ápr. 12. 16:51
 4/10 piriiiii ***** válasza:
Ilyenkor fogd meg a grabancát, rázd meg, és mondd azt nagyon erényesen, hogy nem! Ez nem bántás lesz számára, hanem egyértelmű jel, hogy fogja vissza magát. Más módja nincs.
2015. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké! Megpróbálom.:-)
2015. ápr. 12. 17:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok én is, csak az enyém nagyon fiatalon került hozzám még az anyukája mellett lett volna a helye. Most 7 hónapos és ott járok hogy feljön leküldöm..megy a helyére szépen. De reggel mikor ébredek már ott nyújtózik mellettem. Megvárja míg elalszom :-)
2015. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam. Álmos vagyok fáradt vagyok. Egész éjjel a kutyát hurcolásztam a grabancánál fogva a vackára.....
2015. ápr. 13. 15:46
 8/10 anonim ***** válasza:
EZ így nem jó sajnos ha már egyszer oda szoktattad sajnos ... már mind1 ne szólj hozzá ha felmegy az ágyra mi több menj is el hagy magára ha ott marad lefekvésed előtt zárd ki a vackával együtt de, ne teljesen yárd be az ajtót hanem rakj oda valamit pl egy nagyobb kosarat szennyest vagy nem tudom xD hadd kaparjon majd megunja lehetőleg ezt egy nem olyan napon amikor suliba vagy épp dolgozni mész így legalább nem az ajtódat szedi szét ha ez se sikerül nem tudom :(
2015. ápr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezt is kipróbálom... Köszi.:-)
2015. ápr. 15. 17:29
 10/10 A kérdező kommentje:
Ajjaj! Most az egész család nem alszik....
2015. ápr. 19. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!