Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora esélyem van arra,...

Mekkora esélyem van arra, hogy krém színű labrador szuka és csoki labi kan kölykei között lesznek csokik?

Figyelt kérdés
A krém szuka szülei zsemlék, a csoki labié mindketten csokik.
2010. febr. 20. 08:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem értessz hozzá ne csináld!
2010. febr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor kb 50 %
2010. febr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
génektől függ.
2010. febr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha megtanultad a főiskolában a genetikát akkor mindent értened kéne ha pedig még fiatal vagy akkor pedig ne kezdj bele ilyenekbe.

Ha venni szeretnél akkor meg a tenyésztő tudni fogja a dolgokat ha nem akkor pedig nem vennék tőle ennyi.....

2010. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul fogalmaztam:"mekkora esély van"? Csak egy ártatlan kérdés volt,sem venni nem akarok, sem csinálni,egyszerűen érdekelt!És sajnos nem mindenki járhat főiskolára. Szerintem ez az oldal -többek között- pont az ilyen tudatlan, aluliskolázott embereknek lett kitalálva, mint amilyen én vagyok!De köszi a hasznos válaszokat!
2010. febr. 20. 09:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy 50% lenne az esély, mert bizonyos fajtáknál vannak olyan színek, amik elnyomják a ritkább színeket (ezek a színek ezért is ritkábbak, pl. labladornál a csoki, angol cocker spánielnél csoki, csoki-cser). Ha a mama vonalában nincs egyáltalán csoki, akkor véleményem szerint az összes kölyök az anya színét fogja örökölni, mert labiknál a sárga és a fekete a domináns. Ha az anya vonalában van csoki, 1-2 egyed születhet ezzel a színnel is.
2010. febr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy tenyésztőt Ő biztosan elmagyarázza neked.
2010. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Labrador színgenetika .. [link]

mondjuk törzskönyv nélkül nem sokra mész vele, merthogy nem tudod melyik kutya milyen génekkel bír

2010. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért kell mindenkit így lehurrogni???
2010. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Akiteki ***** válasza:
Remélem, csak elméleti a kérdés. Akkor meg tökmindegy. Ne próbáld ki.
2010. febr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!