Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor rávettétek a szüleiteke...

Amikor rávettétek a szüleiteket arra, hogy kutyátok lehessen (lakásban), mi volt az utolsó dolog amit mondtatok, mikor beleegyeztek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kivártam az időt, mire önálló életet élek és elköltöztem otthonról. Ha ki is tudtam volna kardoskodni a szüleimtől a kutyát, pont a kutyának nem lett volna jó, ha úgy kerül hozzánk, hogy nem vágyik rá tiszta szívből mindenki a családban.
2010. febr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondtam neki, hogy én fogok gondoskodni róla, ja és kerestem a neten eladó kiskutyákat és mutogattam nekik, beleszerettek ők is abba a kis golden kölyökbe akit végül megvettünk. Azóta is az egész család szereti, és mindenki foglalkozik vele. Sok sikert, remélem lesz kutyusod! :D 15L
2010. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. febr. 20. 11:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálam ugy volt,hogy kb 2 évig mondtam nekik,hogy fogok róla gondoskodni,takaritani,sétáltatni...Gyűjtögettem a pénzemet közben,és összegyűlt egy kiskutyra való:):)

Amikor mondtam anyáéknak,hgy megvan a pénz,akkor azt mondta anya,hogy ő is régóta szeretne ilyen kisállatot,csak apum előtt nem merte mondnai:) Most már 1 éves a kismanó:) (Westie) és nagyon szereti mindenki:)

Amúgy én is folyamatosan nézegettem a neten :)

17/L

2010. febr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem sosem engedték, pedig nagy vágyam volt. Még amikor 11 éves koromban családi házba költöztünk sem kaphattam. Az indok annyi volt, hogy még nem volt teljesen kész a kerítésünk. Aztán az is meglett, még mindig húzták a szájukat... végül belementek és a 14. szülinapi ajándékom egy kis szőrpamacs volt. Hihetetlenül boldog voltam, azóta is tesóként szeretem a kis lükét, ha rossz kedvem van, megszeretgetem és már is minden könnyebb. Anyuék nem akarták igazán, de ahogy idekerült belopta magát a család szívébe, mindenki imádja, már nem is tudom mi lenne velünk nélküle, hozzá tartozik az életünkhöz, akárcsak egy családtag. Távoli rokonok is mindig megkérdezik, ha megyünk, hogy hogy van a kutyus. :) Úgy indult, hogy csak is udvari kutya lehet, aztán azóta már meghódította az egész házat, szinte mindenhova bemehet! :) 20/L
2010. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én össegyűjtöttem a pénzem egy goldira. Most 8 hónapos, és ugyanúgy szeretem mint 8 hetesen. Bizonygasd nekik, hogy takarítasz+ a saját pénzedből veszed. Minden nap vidd el sétálni!! Ez nagyon fontos, azon kívül hogy megígéred!!
2010. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval teljesen egyetértek és azonosulok kijelentésével.
2010. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudományosan bizonyított tény hogy akik kutyával élnek boldogabbak, tovább élnek és kisebb az esélye h bizonyos betegségekben szenvedni fognak(stresszel kapcsolatos betegségek-gyomorfekély, egyes rák tipusok...)és a kutya össze tudja hozni a családot nagyon jól, közös játék, séták-igazi családterápia tud lenni, csak olyan fajtát válasszatok ami belepasszol az életstílusotokba és mindenkinek tetszik.

Ezt meséld el nekik.

2010. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akiteki ***** válasza:

Nekem nem sikerült rávenni őket.

Megvártam, míg felnőttem és vettem a gyerekeimnek. Igaz, nem kérték, de ez volt az ürügy, hogy kutyám legyen. :))

2010. febr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!