Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg vizsgálják ha nincs be...

Meg vizsgálják ha nincs be chipelve és beoltva?

Figyelt kérdés
Kb.egy hete találtam egy kis testű fehér kutyust (nyakörv nélkül) be fogadtam. palotapincsire hasonlít csak rövid a szőre, most észre vettem hogy van egy rozsaszin duzzanat az oldalán kb 1cm széles és 5mm-es a duzzadtsága nem hiszem hogy be lenne oltva és chipelve mert elégé el volt hanyagolva meg vizsgálják ? ha igen hol? és mennyi ?
2015. ápr. 14. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilvan meg, kulonben nem fogadna be senki kobor kutyat. Chipet mar kellett volna nezetni az elso napon, hiaba tunt elhanyagoltnak, az a koborlastol is lehet (ki tudja, miota el az utcan).
2015. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trafó1 ***** válasza:
Persze csak fizetned kell a csipelést és az oltást is, kb 6-8 ezerre saccolom.
2015. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, es neked mindenkeppen oltatnod, chipelned kell, ha nincs benne. Raadasul az a kutya meg nem a tied, 14 napig az eredeti gazdat kell keresni, ez a torveny!
2015. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bollocks ***** válasza:
80%
Talált kutyával az első dolgod az állatorvoshoz kell, hogy vezessen. Egyrészt a doki a chip alapján meg tudja mondani, hogy ki a gazdája, ha netalántán keresik, másrészt meg bármilyen emberre is továbbadható fertőzése is lehet (rüh, férgek, stb.), amit nem feltétlenül jó hazacipelni.
2015. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen arra voltam kíváncsi hogy meg-e vizsgálják

már viszem is KÖSZÖNÖM a válaszokat

2015. ápr. 14. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!