Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusom be van chipelve és...

A kutyusom be van chipelve és a nyakába kapta ( gondolom minden kutyusnak oda adták ). Megtörténhet az, hogy a chip úszkál ott a nyaka körül?

Figyelt kérdés
Nem régen megjelent a kutyusom fején egy dumó, és eléggé látható is, eddig a nyakában is lehetett érezni, és arra gondoltam, hogy a chip van ott ami érezhető egy kicsit, de most a fején van egy dumó és azt nagyon lehet látni, és érezni is nyilván. Féltem szegénykémet, mert nem régen veszítettem el a másik kutyusomat. Megtörtéhet az hogy a chip úszkál a nyaka körül?
2014. márc. 13. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Előfordul.
2014. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy levándorol a VÁLL környékére, de ehhez évek kellenek. A fején biztos hogy nem a chipp van, az nem "úszkál" egyik helyről a másikra, mivel ott van a bőr alatt, eleve nincs is akkora "tere" hogy egyik napról a másikra máshol jelenjen meg.
2014. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sippara ***** válasza:
Ha nagyobb egy rizsszemnél, akkor biztosan nem a chip.
2014. márc. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
dokit hívtad??
2014. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszát mindenkinek, bár sajnos nem nyugtattak meg a válaszok :(

Igen sajnos nagyobb egy rizsszemnél,még az orvos nem hívtuk, de muszáj lesz mindenképpen :(

2014. márc. 15. 18:59
 6/7 anonim válasza:
Nem lesz baj, nyugi! :) Az én kutyámnak is van egy fején, már vagy 5 éve. Állatorvos látta,de azt mondta, hogy semmi veszélyt nem jelent. Semmi baja azóta sem(14 éves most)! :)
2014. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdemes ultrahangra vinni, vagy az állatorvosnál van a leolvasó kütyü, az megmutatja, pontosan hol van. Ha a nyakába van, a fejére nem mászhatott fel.Előfordulhatnak szövetszaporulatok, izomcsomók, vagy zsírcsomók, más néven lipómák. Javasolni szokták a szövetmintavételt, vagy tapintják. Olyan orvoshoz vidd, ahol vannak megfelelő berendezések és főleg kutyákkal foglalkoznak, nagyobb a szakmai tapasztalatuk. Nem kullancs esetleg? Vagy valami szúrós növény betokosodott?Bár az a lábujjak közé szokott. Legjobb a doki, mi nem vagyunk szakértők és nem is látjuk a kutyát.
2014. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!