Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről hozott kutyáért...

Menhelyről hozott kutyáért kell fizetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. nyáron elfogunk menni a kecskeméti menhelyre és szeretnénk hozni egy kutyát (szerintem keverék). És ezért kell majd valamennyit fizetni? hogy be is van chip-elve meg oltatva. Aki már hozott a menhelyről kutyát azokat kérem válaszoljanak, nagyon fontos lenne:) előre is köszönöm!
2015. ápr. 14. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
többnyire a chip és az oltások árát ki kell fizetni. :)
2015. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
oké,köszönöm a válaszod.Akkor az úgy 6000 forint felett vagy alatt van?
2015. ápr. 14. 22:48
 3/11 anonim ***** válasza:
6000-nél biztos több, csak a chip van annyi körül + még jön hozzá az ivartalanítás. Szóval tízezres összeg lesz inkább.
2015. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 HUN_Sector ***** válasza:
82%
Én 2 éve hoztam ki a kölykömet a menhelyről. Egyszeri hozzájárulási díj volt, az 5000ft-os összeg volt.
2015. ápr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volna egyszerűbb megkérdezni a menhelyt, milyen feltételekkel adnak ki kutyát?
2015. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazad van egyszerűbb lenne, csak hogy még gőzöm sincs milyen kutyát szeretnék, és ha nem haragszol meg, itt érdeklődtem hogy kb. mennyibe kerülnek ezek a dolgok.(chip,ivartalanítás,.stb). most nem fogom azért felhívni még őket, hogy megkérdezzem mennyibe kerülnek és én azt hittem hogy a kutya fajáért is kell fizetni pl. egy Vizsláért többet kell fizetni mint egy keverékért.Azt nem tudtam hogy csak a chip-et és az ivartalanítást kell kifizetni.
2015. ápr. 14. 23:19
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
fajtától biztos nem függ, mert fajtatiszta kutyák nincsenek menhelyen, legfeljebb fajtatisztának kinéző kutyák
2015. ápr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

sem a fajáért, sem a fajtájáért nem kell külön fizetni.. (ugyebár a faj: kutya, macska; fajta: vizsla, pincsi, dalmata, stb..) bocsánat, de ez mindig böki a szemem.

valószínűleg ivartalanítási kötelezettséggel adják csak örökbe a kutyát, kanoknál ez olcsóbb művelet.

2015. ápr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű. Telefonálsz a menhelynek, hogy nyáron szeretnél egy kutyát, és érdekelnének az örökbefogadás feltételei.

Ők meg elmondják, hogy milyen feltételekkel adnak ki kutyát.

2015. ápr. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hívd fel őket,vagy ha van honlapjuk,nézegesd az örökbefogadás feltételeit.Tájékozódni nem ciki,hanem normális dolog.
2015. ápr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!