Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet? Megfázás?

Mi baja lehet? Megfázás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hétfőn azt vettem észre, hogy tüsszög a kutyám. Azt hittem, csak beszippantott valamit vagy hasonló, mert a kedve és az étvágya is nagyon jó volt. Tegnap már elég sokat tüsszögött, így elvittem dokihoz, aki sajnos nem volt otthon, mert házhoz ment, és mondta, hogy nagyon későn ér haza, de még mindeg nem tűnt úgy, hogy komoly a baj, megette a vacsit, játszott, elmentünk futni semmi baja nem volt. Ma viszont nagyon levert volt, nincs étvágya, és kicsit hőemelkedése van, rossz a kedve is, folyik az orra. A doki holnap rendel, viszem is. Hétvégén mikor sétáltunk két másik kutryával, akkor nem figyeltem, és bement a vízbe, így szerintem megfázott. Sajnos itt nincs másik állatorvos. Évek óta egy helyre járunk, a másik doki egy alkoholista, nem merem oda vinni a kutyát, így holnap elviszem. Van valami ötletetek mi lehet ez, és mit tudok csinálni addig, hogy jobb legyen neki?



2015. ápr. 15. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy jobb megfázásba a kutya bele is halhat. Szóval holnap tényleg a doki legyen az első megálló! A kutyáknál egy sokszor veszélyesebb mint nálunk.
2015. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!