Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy a kutyam na...

Mit tegyek hogy a kutyam na turja ki a viragokat?

Figyelt kérdés

Mamam nem szereti, hogy a kutya bemegy a viragok koze, rajuktapos, neha egyet kettot kitur, ezert a kutya meg van kotve. Viszont ez nem vegleges megoldas, nem szeretem se en se a kutya hogy meg van kotve.

mit lehetne csinalni hogy ne nyuljon a viragokhoz?

Gondolkoztam a keritesen is a virogok kore.

Nektek mi valt be ?



2015. ápr. 16. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Kerítés a virágokhoz és ezerrel elkezded megtanítani neki, hogy oda nem mehet be. Kutyától függ, mennyi idő alatt fogja megtanulni.
2015. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az a gond, hogy ha en ott vagyok akkor nem megy be, ram hallgat de ha bemegyek a hazba es o egyedul kint marad, akkor mar rosszalkodik.

az elfelejtettem irni hogy naponta meg van setaltatva es jatszok is vele. Csak meg kolyok kutya es rengeteg az energiaja en meg nem szeretnem higy a kolyok eveit lancon toltse.

2015. ápr. 16. 12:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A virágokat kerítsétek el, ne szegény kutyát kínozzátok. Vagy bújj el, higyje azt a kutya hogy bent van mindenki a házban, esetleg az utcán, tökmindegy, és várd ki amíg odamegy a virágokhoz, ekkor ijessz rá, locsold le vízzel, vagy dobj mellé egy üres műanyag flakont amiben kavicsok csörögnek, esetleg ugorj elő és piríts rá, hogy "nem szabad!". Lényeg, hogy elvegyétek a kedvét a virágos résztől.
2015. ápr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy mamam mar oreg es a viragokat jobban felti mint a kutyat.. nem erti meg hogy a kutyanak rossz a lancon, emiatt volt sok veszekedes is.

Most eldontottem hogy a zsebpenzembol veszek drotkeritest es korbekeritem az osszes viragot. Ha mamamnak nem tetszik akkor vesz majd o szebb keritest.

esetleg valami tippek amitol mamam a 80eves fejevel megertheti, hogy a kutyanak rossz a lancon?

(mindig azzal jon hogy mashol is lancon meg ketrecben vannak a kutyak)

2015. ápr. 16. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy nem fogod egy 80 éves emberrel ezt megértetni!
2015. ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a macskák okoznak hasonló problémákat amit úgy oldottam meg, hogy a kényes részeket körbe kerítettem villanypásztorral. Azóta nem a virágok közé járnak szarni és nem kaparják ki azokat. A villanypásztor kutyánál is hatásos.
2015. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!