Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kullancsirtót válasszak?

Milyen kullancsirtót válasszak?

Figyelt kérdés
Kis testű hosszú szőrű kutyusom van (yorki tacskó keverék). 1-2 hetente (ha sáros gyakrabban) fürdetni szoktam. Rétre és erdőbe is szoktam vele sétálni. Vele alszok. Múltkor vagy 20 kullancsot kiszedett, belőle az orvos és még akkor is maradt benne pár darab. Milyen kullancs irtót ajánlanátok a kutyusomnak?
2015. ápr. 17. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi Kiltixet használunk 3 éve, egy kullancs sem volt még a kutyában. (kop-kop-kop)


Minél előbb válasz akár spot-ont, akár nyakörvet a kutyádra, mielőtt nem lesz babesiás, majd meglátod mennyire válik be az adott darab. Linkelek egy oldalt, ott tudsz szemezgetni a szerek között:


[link]

2015. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként nem túlzás az 1-2 hetente fürdetés? Tönkreteszed a gyakorisággal szőrét/bőrét!
2015. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

elsőnek köszi

második: amikor kiteszem a nagy kutyához, hogy játszanak, a nagy kutya általában össze nyálazza ( bekeményedik tőle a szőre) meg hempergeti a sárba,meg a fél kertben. És elég koszos és büdi lesz. Ezért kénytelen vagyok ilyen gyakorisággal fürdetni, még ha tudom is hogy nem tesz neki jót.

2015. ápr. 17. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen kullancsirtót használtál eddig?
2015. ápr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmilyent, most lesz 10 hónapos a kutyusom, az orvos nem mondta hogy milyen cseppet rakott rá.
2015. ápr. 21. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!