Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki tud Bichon Havanese eladó...

Ki tud Bichon Havanese eladó kiskutyát? (fekete-fehér, fekete) Az ára 50-60 ezer között. Minden megoldás érdekelne.

Figyelt kérdés
eladó,kiskutya,havanese,bichon

2015. ápr. 17. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
A Westie már nem opció???
2015. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De,a kettő között gondolkozom... :)
2015. ápr. 17. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
50-60 ezer forintért csak szaporított kutyát kapnál, aminek nem ismert a genetikai háttere. Így hát a menhelyen keresgélést javaslom ilyen fajta jellegű kutya után. Vagy összespóroltok még ugyan ennyi pénzt, hogy tenyésztőtől tudjatok venni egy biztosan egészséges fajtatiszta kiskutyát.
2015. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a menhelyeket ajánlom. 50-60 ezerért nem kapsz tenyésztőtől kutyát. Aki ennyiért ad szaporító, és sokkal többet költhetsz állatorvosra. Viszont ha örökbe fogadsz egy kutyát segítessz neki, hogy jobb élete legyen.
2015. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Már leírták előttem: fajtatiszta kutyát nem kapsz ennyiért, legfeljebb magyar fajtákat. Spórolj még arra a kiskutyára, bár ezzel a hozzáállással nem való neked kutya. Nem tudom, a menhellyel mi a bajod.
2015. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha fajtatiszta kiskutyát szeretnél, akkor azt tenyésztőtől vásárolj, törzskönyvvel, garanciával, szerződéssel, eü. szűrt és tenyészszemlés szülőktől. Ez legalább 100 ezer Ft, tehát gyűjts még rá, addig is beszélj a tenyésztőkkel, és ha találsz megfelelőt, előfoglalhatsz kiskutyát (aki még talán meg sem fogant).

Ha nem fontos a fajtatisztaság, akkor egy hasonló kinézetű kutyust fogadj örökbe menhelyről, sok ilyen kistermetű van.

2015. ápr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!