Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám szemének van valami...

A kutyám szemének van valami baja, mivel csöpögtethetnék a szemébe?

Figyelt kérdés
Nem vészes csak egy kicsit piros neki és dörzsölgeti, mert viszket neki, ezért váladékozik is. Most nem tudom elvinni orvoshoz, mert szombat van, de hétfőn elviszem. Addig is mivel csöpögtethetnék a szemébe, ami nem ártana neki? Vagy tudok neki valahogy segíteni? Jobb ha hagyom?

2015. ápr. 18. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Kamillával törölgesd
2015. ápr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ahogy az első is írta, kamillateával törölgesd át kívülről a szemét, de semmit se csepegtess bele
2015. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Szemgyulladásra tobrex kenőcsöt szoktak javasolni, de az is receptköteles és gondolom pont nincs otthon. a szemcseppek, szemkenőcsök amúgy is nagyon hamar lejárnak.
2015. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőig (amíg az állatorvos nem látta), ne csepegtess neki bele semmit.
2015. ápr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem csinálnék vele semmit, amíg dokival nem konzultáltam. A kamilla ártalmatlannak tűnik, de szárít, és az sem mindig jó ám a szemnek.
2015. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!