Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja van a kiskutyám szemének?

Mi baja van a kiskutyám szemének?

Figyelt kérdés
Egy 7 hetes kis palotapincsiről van szó. Ma 2013,május 10-e van pontosan. Tegnap és tegnap előtt a bal szeme vér vörös volt. Vörös foltok is voltak időnként. Most egy barna folt van csak az egyik szemén és hályoghoz hasonló. Remélem nem hályog. Nagyon szeretném,ha semmi baja nem lenne,mert kicsi kora óta felbecsülhetetlen szeretettel nevelem. Éjszakákat voltam fenn vele,mert sírt. Minden reggel integet anyámnak úgy,hogy felveszi az ölébe és mondja,hogy: Pamacs! Integessél,integessél és a két mancsát keresztbe teszi és integet. Most jelen pillanatban is alig-alig nyöszörög egyet. És dörzsölte is a szemét. Viszont evett már gilisztát is. Vakondot is ölt a napokban. Remélem gyógyítható,csak NE VAKULJON MEG! Remélem értetek,kérlek,próbáljatok segíteni,mert nem is tudom,hogy egyáltalán van-e baja,de a könnyek folynak a szememből ;(
2013. máj. 10. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Holnap reggelre keresel egy orvost a közeletekben és elviszitek hozzá.
2013. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt amúgy is megtettük volna,de ha reggelre baja lesz ?
2013. máj. 10. 22:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesen vakondot ölt. Na tudod kit kábíts! Vidd orvoshoz!
2013. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Két napja, vagyis már 3 napja látni, hogy baj van a szemével. Most késő este kezdesz aggódni, hogy mi lesz vele reggelig? Békén kell hagyni a szemét. Ami segítene, az egy gallér, hogy ne érjen hozzá. De ahhoz már késő van.
2013. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocs. 7 hónaposat akartam írni
2013. máj. 10. 22:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Na úgy már mindjárt más. Az biztos, hogy olyan baja van, ami magától nem fog elmúlni és valószínűleg nem tesz jót neki, ha sokáig vársz vele. Mivel jön a hétvége, ezért jó esetben szombat délelőtt még találhatsz állatorvost, utána viszont csak az ügyelet marad jó magas ügyeleti díjért cserébe. Tehát szerintem holnap reggel kezdjétek a napot az állatorvosi rendelőben!
2013. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi mindenkinek!
2013. máj. 10. 22:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a pincsik szeme érzékeny , mert eléggé kidomborodik. Jobban kellene rá figyelni, mit csinál a szabadban.
2013. máj. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
!!((REMÉLEM))!! Most már semmi baja a szemének,mert nem látszik már semmi. Húzom előtte az ujjamat és követi. Messziről is. Volt olyan is,hogy a hasamon állt,mert fel raktam rá és felnézett,de kiszúrta,hogy kidugtam a nyelvem és egyből oda kapta a fejét,úgyhogy nem vak. Köszi a válaszokat!
2013. máj. 11. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!