Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyám legyen?

Milyen kutyám legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok!milyen kutyát ajánlanátok nekem a kertünk nem annyira nagy de minden nap tudnánk vele sétálni menni lehetőleg legyen nagy, hosszú szőrű,rendelkezzen nagy mozgásigénnyel,legyen energikus,játékos,hűséges ès tanulékony,lehetőleg legyen a szőrzete barna és fekete,a nyári meleget jól bírja!előre is köszönöm a válaszokat!:)
2015. ápr. 19. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk egy menhelyi keveréket... azon kívül, h neked milyen kívánságaid vannak, mit tudsz nyújtani a kutyának?
2015. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 jack5 válasza:
50%
Németjuhászt, de azzal kutyaiskolába kell járnod ;-)
2015. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erdélyi kopó és labrador keverék
2015. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Erdélyi kopó megfelel az elvárásaidnak, viszont rettentően makacs kutya. Nem mindig azt csinálja amit te akarsz. Én is hosszú idő alatt tudtam megtanítani, hogy feltétel nélkül engedelmeskedjen. De ha türelmes vagy és megtudnád tanítani akkor jó lenne neked.Neki a napi 1 óra séta nem elég. Én 8-10 km szoktam futni vele de meg sem érzi :)
2015. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
csakis a magyar puli
2015. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keveréket.
2015. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válszokat a labradorra én is gondoltam de az erdélyi kopóra nem majd utánnajárok
2015. ápr. 19. 22:08
 8/8 compactegon ***** válasza:
vagy egy szetter? viszonylag nagytestű, bohóc, szőrös, kedves.
2015. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!