Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Több kutya esetén, ha az...

BTEL-VIDANET kérdése:

Több kutya esetén, ha az egyik elpusztul megmutassuk-e a másiknak a tetemet, vagy sem?

Figyelt kérdés
Mi nem mutattuk meg és rendszeresen keresi.
2015. ápr. 20. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb az, ha látja, és tudja, mi történt, nem csak úgy eltűnik a társa.
2015. ápr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az a tapasztalatom, hogy ha nem látja a tetemet, akkor is pontosan tudja, hogy elpusztult a társa. Nem azért keresi, mert nem tudja, hogy mi történt, hanem gyászol, hiányzik neki.
2015. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb, ha látja. Olyasmi ez, mint amikor eltűnik valaki, jobb tudni ha meghalt, mint sokáig csak várni és keresni.
2015. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, hogy jobb lett volna megmutatni.
2015. ápr. 20. 11:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha látta volna is ilyen lenne,mert hiányzik neki! :(
2015. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Mi anno nem tudtuk megmutatni a halott kutyám tetemét a másik 2-nek, de ennek ellenére nem keresték, nem voltak levertek, ilyesmi, pedig én nagyon magam alatt voltam. Bár lehet, hogy attól is függ, hogy mennyire kötődtek egymáshoz. Szerintem alapvetően fölösleges.
2015. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk is sírt folyamatosan, pedig ő látta, sajnos. Kellett hozzá hozni gyorsan, mert nagyon depressziós kezdett lenni, alig evett, stb, hiába ott voltunk vele mindannyian. Az új kutya érkezése után megszűnt a depresszió :)
2015. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen. A macska tetemét bökdóste, nyaldosta, hátha, ugatott, szívszorító volt látni, de aztán egy-két nap depi után elfelejtette. A másik macskát, akit 2 hét után elvittek tőlünk (csak vigyáztunk rá) napokig kereste.

És ezekkel nem is volt olyan "jóban".

2015. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!