Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mi volt? A kutyam megevett...

Ez mi volt? A kutyam megevett egy egesz fej karfiolt!?

Figyelt kérdés
Hazaertem egy jol megpakolt szatyorral, gyorsan elfutottam kezet mosni, addig a szatyrot leraktam. Mire visszaerek a szatyor kiborongatva, amire csak kolyokkoraban volt pelda eddig, amikor meg nem lettek neki megtanitva a dolgok. Hivom a kutyat, nem jon. Nezelodok, erre azt latom, hogy ragja a karfiol maradekat, a tozsaja maradt csak meg. Ugy ahogy van, total nyersen bepuszilta. A hushoz se nyul hozza, amig azt nem mondom 'tied'. Miert indult ra ennyire egy nyers karfiolra? Miutan osszetakaritottam utana sokszor visszament a padlot hosszan szaglaszni, mint aki be van indulva a szagra. 6 eves ivartalanitott kan alaszkai malamut.
2015. ápr. 21. 04:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Atallt veganra.. :D nem, de amugy neha kell nekik adni egy kis almat, vagy repat, vagy valamit nyersen, szuksege van az o emesztorendszeruknek is az ilyesmire, igaz, hogy nem annyinak mint amennyinek nekunk, de neha esznek ok is ilyesmit, az en kutyam a diot szedi le a diofarol, megtori es megeszi.. :D :)
2015. ápr. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém tavaly a kelkáposztát legelte:) Alig tudtuk elvinni .
2015. ápr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Huhh, nem irigyellek, lesz ott gáz.. :D

És igen, mindenfélét kótoltass a kutyával, kell nekik ks a zöldség, akkor nem fogja ellopdosni. Enyém a sárgarépától, a görögdinnyétől és a kaliforniai paprikától bolndul meg örömében.

2015. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A karfiol lett a zsákmány.

Kóstoltass vele zöldséget,gyümölcsöt nyugodtan,de csak módjával.A szabadban a farkasok is esznek bogyókat,amit találnak,vitaminpótlásként.

(Az én kutyám(német dog) a narancsra és nyers sárgarépára van beindulva.Nem tudom mi tetszik neki narancson.)


Nem mellékest tanítsd meg hogy a szatyor nem az övé,még ha valami extra finomság is van benne,akkor is,majd a gazdi odaadja,ez egyrészt erősíti a vezető szereped,másrészt,legközelebb ne egy doboz tej legyen kilyuggatva.

2015. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben. :)fogom kinalni zoldseggekkel is, de nagyon bosszato. Egeszen kolyokkoraban fordult csak elo olyan, mikor hazahoztam, hogy nem jott, amikor hivtam, illetve, hogy barminemu elelmiszherhez hozzaert engedely nelkul. Raadasul ugy ette a karfiolt, ami kb. 2kg volt(!), es ugy szaglaszta utana a padlot, mintha valami drog lenne. Ugy tunik nagy szuksege volt ra a szervezetenk. Koszonom a valaszokat.:)
2015. ápr. 21. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!