Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék uj kutyit mert...

Szeretnék uj kutyit mert nemrég meghalt a régi és a szüleim azt mondták hogy kaphatok egy ujjat de nem tudom hogy milyen fajtáju legyen. Akármilyen fajta szóba jöhet. ?

Figyelt kérdés
Szinte egész nap otthon vagyok hétköznap pedig 16:00-körül szoktam hazaaérni szeretek mozogni sokat és egy olyan lutyát szeretnék ami tele van energiával és játékos. A huskyra gondoltam vagy a Golden Retriverre. Szerintetek melyik fajta kutya illene hozzám?
2015. ápr. 21. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt nem a kutya fajtája a lényeg,hanem hogy te mit tudsz neki adni,és mit tudtok anyagilag fedezni.

De ha már választani kell inkább a goldi..vagy menhely,huskyhoz bőven KUTYÁS nem pedig mellettem volt egy kutya című tapasztalat kell.Nem lehet,kell,különben baj lesz.

A goldival szüleid is elbodlogul,ha mondjuk te már elköltözöl,nem kell a kutya ilyen vagy olyan okokból.

2015. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Huskyt nem ajánlom mert unatkozó huskynál nincs rosszabb :)Tapasztalat ha nincs lemozgatva napközben óriási károkat tud csinálni vagy szökik.Goldi jó választás lenne,vagy még a kuvasz.
2015. ápr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kuvaszhoz erősebb kezű gazdi kell egy gyereknél...amit az első kommentemben lehagytam az az,hogyha fajtatiszta ebet szeretnétek,az nem 50 60 ezer forint..több,100 körüli összeg,ha egészséges kutyát akarsz.

Ezt is mérlegeljétek az anyagiak mellé.

2015. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
golden r, vagy egy nemet juhasz ami hozzad valo lenne, de valoban ez attol fugg, hogy mit tudsz neki biztositani.
2015. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gábor :D válasza:
Ha kertes házban laktok és sok a szabad időd akkor a Német Juhászt ajánlanám nagyon aranyos játékos fajta imádja ha törődnek vele és az élete árán is megvédi a családját + amég ti nemvagytok otthon örzi a házat
2015. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bollocks ***** válasza:
100%
Ujj kutya: [link]
2015. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó :)))) XD
2015. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Husky biztosan nem.

Golden retriever, labrador, menhelyi keverék. Ha fajtatiszta, akkor csak normális tenyésztőtől, törzskönyvvel.

2015. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!