Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a degukkal?...

Mit csináljak a degukkal? Szaporodnak, szaporodnak. Nemrég kaptuk őket és nem tudtam hogy ilyen szapora fajta és már 8-an vannak!

Figyelt kérdés
Meghagynék 2-3 fiút vagy lányt, de mi legyen a többiekkel? Az apróhirdetések is televannak ingyen elvihető degukkal, én is hírdettem már ott de hiába.
2011. jún. 4. 01:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szívesen örökbe fogadnék párat, de sajnos most nincs pénzem ketrecre, és fogalmam sincs mikor lesz...

majd legközelebb ;)

2011. jún. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia.

nekem régebben voltak degujaim, ők is szaporodtak rendesen. mi abba a kisállat kereskedésbe vittük vissza a kölyköket mindig, ahonnan vettük a 2 nagyot. nem tudom, hogy ez nálad megoldható-e. remélem segítettem:)

2011. jún. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 punkgirl18 válasza:
Az nagyon fontos, hogy amíg nálad vannak, mindenképp válaszd szét őket nemek szerint, persze csak a nagyokat :) (bár nem tudom milyen nagyok már a kicsik ) Én javasolnám, hogy lányokat hagyj meg, mert a fiú deguk hajlamosak elég csúnyán összeverekedni. Amúgy én is csak azt tudom javasolni, hogy próbálkozz kisállatkereskedésekkel, hátha beveszik őket, vagy azért próbálkozhatsz hirdetéssel is. Régebben nekem is volt hasonló problémám, nekem már 13 volt :P de adtam fel hirdetést és még Békéscsabáról is képesek voltak értükjönni, pedig egyáltalán nem lakunk a közelében :P
2011. jún. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van két ketreced (és mivel hímet és nőstényt vettél, feltételezem, hogy voltál olyan előrelátó, hogy van) akkor 3 nőstényt 3 hímet tarthatsz együtt, azok még jól elvannak, nem bunyóznak, 2 kicsinek meg már nem nehéz gazdit találni. Lehetőleg azonos nemű kicsiket hagyj meg továbbadásra, mert ha együtt maradnak az nekik is jobb. Mennyi idősek a kicsik?
2011. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom külön tartani őket, a kicsik olyan 4 hetesek.
2011. jún. 5. 09:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 5 hetesek lesznek, akkor vedd külön az apákat a kicsi fiúkkal, az anyucit pedig hagyd a lányaival, és keress nekik gazdát.
2011. jún. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Megvannak még a deguk? Engem érdekelne. Mennyit kérnél értük? Ha az neked jobban megfelel akkor küldj privátot! Köszönöm! Minden jót!

2011. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!