Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hágja a kan kutyánk...

Miért hágja a kan kutyánk folyamatosan a többi kutyát akivel összeengedjük?

Figyelt kérdés
Sosem agresszív màs kutyàkkal, viszont nemrég is pl vendégségben voltunk és az ivartalan kan kutyàt folyamatosan minden percben zaklatta.A màsik is ràugrott pàrszor, de az enyém minden percben.A màsik kutya persze morgott rà meg odakapott neki mindíg, de az enyémet nem is érdekelte, csak màszott rá.A nemi szervét is kinyomta.Mentem utannuk ràszoltam akkor abbahagyta, de aztàn folytatta.Végül külön zàrtuk őket.Dominancia oké, de olyan mintha értetlen lenne mert nem érdekli, hogy megharapjàk.Ja és mindezr egy hosszú séta utàn csinàlta.
2015. ápr. 21. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
talán nem ártana ivartalanítani
2015. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem oké a dominancia.

Mellesleg ivartalanítsd.

2015. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja, mert hagyod. Amint megtiltanád neki úgy, hogy azt ő is tiltásnak érzékelje, rögtön befejezné.
2015. ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem oke a dominancia, nem is ugy ertettem, hanem hogy tudom, hogy dominancia miatt csinalja.Tehat hatarozottabban kene tiltanom errol a dologrol.
2015. ápr. 21. 23:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert megteheti. Te ugyan rászólsz, de nincs különösebb tekintélyed, különben el se kezdené. Meg nyilván más kutya se tépte még le az arcát emiatt, különben szintén nem nyomulna így, de jobb is lenne, ha inkább te oldanád meg.
2015. ápr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, a dominancia miatt csinálja. Ezzel fejezi ki a kutyák feletti hatalmát. Ilyenkor rászólsz, abbahagyja, ha folytatja, megfogod a grabancát, ismét rászólsz, és leszeded a másik kutyáról.
2015. ápr. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. ápr. 22. 09:42
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
mert a kutyák csak ösztön lények, azért.
2015. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as, ezzel nem válaszoltál a kérdésre.
2015. ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!