Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutya fajta amelyik...

Van olyan kutya fajta amelyik "igényli", hogy szeretgessék és vágyik a társaságomra?

Figyelt kérdés

Eddig két keverékem volt, de nagyon kis önálló személyiséggel rendelkeztek. Mint két kamasz.. sose bújtak, nem igazán viselték el ha szeretgetni akartam őket..ezért mindig "vívtam" velük, hogy csak 2 másodpercre maradjanak mellettem és hagyják magukat.

Tudtok olyan kutyus ami igényli/elviseli ha szeretgetni szeretném?


2015. ápr. 22. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ölebeket pont arra tenyésztették ki hogy babusgatósak legyenek. Nekem cavalier king charles spánielem van és imádja hogy simogatom. Igényli hogy sokat legyen velem, akkor érzi magát a legjobban ha van társasága. Ha alszik és észreveszi hogy kimegyek a szobából mindig utánnam jön. Nagyon édes kutya.
2015. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
A legtöbb kutya imádja ha szeretgeti a gazdája. Valószínáleg a neveléseddel volt a gond. A kapcsolatot folyamatosan ápolni és fejleszteni kell, nem csak néha gondolni egyet és megszeretgetni. És az is lehet, hogy nem tiszteltek téged, ezt is külön kell tanítani.
2015. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
VIZSLA
2015. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, hogy milyen kapcsolatod volt velük, de a legtöbb kutya rajong a gazdájáért. Akad olyan fajta, amelyik nem fog simit kunyerálni, de azok nem épp ölebek..
2015. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1-es, köszönöm!

#2,#4, jó volt a kapcsolatom velük, sokat foglalkoztam velük mindennap, vittem őket mindenhova magammal.. kivéve mikor olyan helyre mentem, több mint egy órára csak akkor maradtak otthon nélkülem. Kicsi koruk óta próbáltam őket arra imponálni, hogy bújjanak hozzám, de sose sikerült. Inkább feküdtek a lábamnál vagy a földön/ágy alatt, de mellettem közvetlen sose. Nem bántottam őket soha. Nem tudom mit rontottam el náluk =(

2015. ápr. 22. 15:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy bármit is elrontottál volna! A kutyusok is önálló személyiségek, nem mindegyik szereti a babusgatást és hasonlókat. Ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy rossz lenne a kapcsolat! Gondolj bele, nálunk embereknél is így van, valaki szereti az állandó pátyolgatást, valaki pedig ki nem állhatja :)
2015. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kínai kopasz kutya nagyon bújós. A mudik, amiket ismerek, szintén nagyon szeretnek a gazdájuk közelében lenni, ha pl ülök vagy gépezek, akkor mindig igyekeznek úgy helyezkedni, hogy kicsit hozzám érhessenek.
2015. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám újfundlandija gyakorlatilag levakarhatatlan.
2015. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a nyomott pofijú, kistestű kutyákat, akkor mopsz. Nekem is az van, nem tudom levakarni.
2015. ápr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!