Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktathatom le erről...

Hogyan szoktathatom le erről a kutyámat?

Figyelt kérdés
Kertes házban élünk, és amikor hazaérek láncra kell kötnöm a kutyámat kb 2 percre hogy be tudjak állni autóval.Miután kiengedem ugrál, a kezemet puszilgatja (mondjuk ez a legkisebbik gond) és elállja direkt az utam, csak akkor tudok bemenni ha kerülgetem, vagy ha arrébb teszem az ajtó elől. Miért csinálja ezt? Mit lehet ez ellen tenni? A kutya egy airedale terrier, németjuhász menhelyi keverék, barátságos, és kb 70 kiló szóval nem egyszerű taszigálni. Csak ez a bajom vele. Ja és más kutyákkal nem jön ki jól.
2015. ápr. 25. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanítsd meg őt, hogy bekísérhet, de melletted legyen. Tegyél az egyik kezedbe jutalomfalatot és vezesd az ajtóig magad mellett mielőtt megkapja. Ha sokszor megismétled, így fogja megszokni és nem vág be eléd. Nekünk csak ez volt, a kocsisra sajnos nem tudok semmit
2015. ápr. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Régebben futott az a kutyadoki valamelyik tévén. Na abban olyanok voltak, amiken én is meglepődtem, hogy azt úgy kell és lehet csinálni és a kutya aztán megtanulja azt amit kell. (persze, hogy ha igazak és nem kamu)
2015. ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor lépj a hátsó lábára, de ne erősen. Le fog szokni róla.
2015. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!