Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a szüleimet?...

Hogyan vegyem rá a szüleimet? Többi lent.

Figyelt kérdés
karácsonyra kaptam egy border collie kutyát aki a mamaméknal van mellete van egy puli.és azt szeretnem ha nalunk lakna de a szüleim nem engedik van egy macskám de ö kijön a kutyákal. hogyan tudnám a szuleimet rávenni hogy megengedjék?azt mundtam anyamnak hogyha elviszem kutya iskolába nem fog kaparni es nem lessz rossz ő azt mondta hogy úgy lehet de apám azt mondja hogy nem segitsetek elöre a valaszokat koszonom!!

2015. ápr. 25. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán, kertesben vagy panelban laktok? A panelban élő kutyáknak napi 3-4 séta KELL, a bordereknek kb 4 óra aktív foglalkozás, és persze nevelés. A kutyasuli pénzbe kerül.
2015. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen helyen laktok, de szerintem jobb annak a kutyának a nagyidnál, inkább menj és foglalkozz vele ott, tanítgasd, aztán később térj vissza erre a témára. Mindenképpen lesznek bajok vele a lakásban az elején, ha a szüleid ezt nem tolerálnák, akkor ne erőlködj egyelőre.
2015. ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagy kertes házban lakunk!:)
2015. ápr. 25. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:
A border collie egy nagyon energikus, sok munkát, mozgást, feladatokat igényel naponta ahhoz, hogy jól "viselkedjen". Nem hiszem, hogy ezt tudod biztosítani neki. Nem is értem, gyereknek miért kell pont ilyen kutya, ha az igényeit nem tudja kielégíteni (persze ez nem a gyerek hibája, meg sem kellett volna venni). Ennek megint a kutya issza meg a levét, sajnos.
2015. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Akkor miért nem engedik?

Azt hittem lakásba akarod vinni. Ez enyhén hülyeség, hogy van egy kutyád egy másik kertes házban, amikor nálatok is lehetne o.O

2015. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!