Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legolcsóbb és a...

Szabik kérdése:

Melyik a legolcsóbb és a legjobb táp, nyakörv, tisztítószerek?

Figyelt kérdés
egyébként a kutyám 5 éves és foxi-pincsi keveré

2015. ápr. 25. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A kutya ételén nem szabad spórolni mert nagyon fontos a megfelelő táplálás. Ha táphoz ragaszkodsz akkor szerintem egy Brit vagy Josera táp megfelelő lenne nektek. Nézz utána a BARF etetésnek, kedvezőbb mint táppal etetni ( nem a Chappy, pedigree és hasonló szemetekre gondolok, hanem a minőségi tápokra! ) és a lehető legegészségesebb! Nyakörvből amondó vagyok a legköltséghatékonyabb megoldás egy textil nyakörv. Ezek strapabíróak, és kedvező áron kaphatók (pl K9 termékek). Tisztítószer alatt nem értem pontosan mire gondolsz, de ha arra hogy mivel érdemes esetleg pisit kakit takarítani, akkor azt mondom hogy bármi hatásos lehet aminek erős szaga van és a kutya nem érzi a takarítás után az előző ürítésének a szagát.
2015. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy egy foxi-pincsi keverék annyit zabálna, hogy a tápon kéne spórolni, vagy akkor már annyira nincs pénz, hogy kutyát se kéne tartani igazából. Olcsó, de elfogadható táp: Brit Premium, kb 500 forint egy kiló a 15 kilós kiszerelésből.
2015. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!