Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kel tudni egy beagle-ről?

Mit kel tudni egy beagle-ről?

Figyelt kérdés
A szüleim lakásban laknak és szeretnének kutyát. Olvasni kezdtem és a beagle-t talaltam legszimpatikusabbnak (mert az ölebeket már kizártuk...). Akinek van, mesélne nekem róla? Azt olvastam, hogy ha 4-5 óránál többet van magára hagyva, akkor mindent megrág és minél többször hagyjuk így, annál rosszabb lesz, makacsabb. Tényleg így van ez? És kb. mennyi séta elég neki 1 nap?

2015. ápr. 26. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
A beagle nem lakásba való kutya. Vadászkutya!
2015. ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A beagle egy makacs vadászkutya. Nem való akárkinek, következetes nevelés, sok feladat és mozgatás kell neki. Minden panelban tartott kutyának napi 3-4 séta szükséges, ebből kell lennie póráz nélküli sétának a haverokkal, ami ugye nevelés nélkül nem megy. Minden kutya rombol, ha nincs lefárasztva és nevelve, valamint az egyedülléthez szoktatva. Miért ezt a fajtát nézted ki? Ti mit tudnátok nyújtani neki?
2015. ápr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Már pedig az én beagle kutyám lakésban van ,de családi házban lakom és elég nagy az udvar ahol futkosni is van helye böven ,és igenis tanulékony tudja hogy mit szabad és mit nem ! igaz vannak olyan percek mikor azt lesi mit csenhet el....:)
2015. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A beagle ideális lakás kutya a kertben tartás nem is neki való. Amíg kicsi rág mint minden kutya. Simán el van 8-10 órát otthon ha előtte után le van mozgatva.
2015. máj. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!