Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler fiú és lány közötti...

Rottweiler fiú és lány közötti külömbség?

Figyelt kérdés
Rottweiler lányokról szeretnék többet tudni fiúkat ismerem a szomszédomnak is az van ezért nem lehet fiú rotim mert a 2 domináns kan nem férne egymástól. Lányoknak milyen a természete? Tudom nevelés kérdése minden de azért biztos van a fiú és a lányok között valami külömbség nem?

2015. ápr. 27. 22:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
A megnevezésük nem fiú és lány, hanem kan meg szuka. A kutyákat neked kell megnevelni, és ivartalaníttatni sem árt persze, valamelyest az is visszavesz a lendületükből. A szukák valamivel nyugodtabbak. De miért pont rotit néztél ki? Nem egyszerű fajta.
2015. ápr. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 bollocks ***** válasza:
60%
2015. ápr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem egyenlore meg ne legyel rottweilered, se a tudasod, se a tapasztalatod nem eleg hozza.
2015. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mert eddig shar peim voltak es 100x makacsabbak mint a rotik . Nem igaz a rotik tanulekonyak csak foglalkozni kell veluk kizarolag azert roti mert a meg jelenesuk mar kiemelo tekintejt parancsol . Nekem a kan az fiu a szuka meg lany nem tehetek rola . Nem valo nekem? Jo tudni köszi meg semmit nem mondtam,hogy mire kene a kutya de mar nem valo nekem azt sem irtam hogy panelba vagy kertesbe kell de nem valo koszi :)
2015. ápr. 28. 12:04
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Akkor írd le, mert így ajánlani se meri senki, aki kicsit ért a fajtához. Ez egy nehéz fajta, még a shar peinél is nehezebb, és vaddá válhat rossz kezek között, nem való mindenkinek.
2015. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Andizsuzsi ***** válasza:
42%
Hány éves vagy kedves kérdező, megtudhatjuk? Miért befolyásolja a te kutyaválasztásodat az, hogy a szomszédnak milyen kutyája van?
2015. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
20x40mes kertre kene vigyaznia. Megkotve nem lenne ha vendégek jönnének akkor kennelbe lenne egesznap itthon vagyok foglalkozva lenne vele . Gyerek nincs . Leginkabb baratnak vagy csaladtag lenne kezelve . Ilyen nagy kertbe kell a nagytestu kutya most egy palota pincsi el veazlik benne :D Ugy mond ha nem hamis lenne nem gond csak a biztonsag erzet hogy egy roti vigyaz rad megnyugtato meg ki mer be menni oda ahol van egy roti? Szerintem senki . A szomszedom a polgar mester igy nem zavarja hogy ugatnak a kutyak imadja oket neki van a fiu/kan rotia a masik szomszednal nem lakik senki . 10eve be tortek hozza is es hozzankis azota valahogy bennunk van ez hogy lehet h meg egyszer betornek akkor meg nem voltak kutyaink
2015. ápr. 28. 12:33
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

"ki mer be menni oda ahol van egy roti?"


Barki, aki tudja hasznalni a patkanymerget, paprikaspray-t es tarsaikat.


Egy rotinak nem eleg, hogy a kertben elvan, napi seta, munka kell neki. Az meg tovabbra sem vilagos, hogy a szomszed kutyajanak a neme miert befolyasolja a te kutyavalasztasodat.

2015. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Egyebkent a rottweiler lany olyan, mint a rottweiler fiu, csak mas van a laba kozott. Kis jellembeli kulonbsegek lehetnek, de ez egyed- es nevelesfuggo.
2015. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
Inkább álkamerát szereltess fel, ne kutyát vegyél. A kutyát fél perc alatt kiiktatják.
2015. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!