Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler fiú és lány közötti...

Rottweiler fiú és lány közötti külömbség?

Figyelt kérdés
Rottweiler lányokról szeretnék többet tudni fiúkat ismerem a szomszédomnak is az van ezért nem lehet fiú rotim mert a 2 domináns kan nem férne egymástól. Lányoknak milyen a természete? Tudom nevelés kérdése minden de azért biztos van a fiú és a lányok között valami külömbség nem?

2015. ápr. 27. 22:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azert be folyasolja mert ha ő kan/fiu az enyem szuka/ lany akkor fajtiszta rotik lennenek igy vilagos? Ha meg fiut veszek azok soha nem eggyeznenek ha atszokik zeusz vagy az en leendo rotim akkor biztos ossze kapnanak szolidan fogalmazva. Patkanymereg? Azert nem a nyolcadik keruletbe lakok de igaz az ordog sosem alszik aki be akar jonni az be jon de ahogy mar irtam a biztonsagerzetet meg noveli . Al kamerat? Nem rossz tanacs de azt kerdeztem, hogy a fiu es a lany kozott mi a kulombseg koszonom akkor ezt is meg tudtam hogy csak ami a laba kozott van meg a szuka/lany kisebbek
2015. ápr. 28. 14:04
 12/16 anonim ***** válasza:
49%

Kutyat ezelott 100 evvel hasznaltak hazorzesre. Aki be akar torni, az percek alatt ki tud iktatni akarhany es akarmilyen kutyat.


A kulonbseg egyebkent, hogy a kan rottweilerek nagyobbak es erosebbek, mint a szukak, de a jellembeli kulonbseg nem szamottevo; a jellem a nevelestol fugg.

2015. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Andizsuzsi ***** válasza:
63%
Most akkor házőrzőt akarsz, vagy rotit szaporítani?
2015. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem világos, mit hadoválsz össze, de nem vagy tisztában azzal sem, mit akarsz. Minden kutya fajtiszta, te me gondolom fajtatiszta kutyát akarsz. Egyébként nem értem milyen különbségekre gondolsz. Leírtuk, h a szukák valamivel nyugodtabbak, bollocks még egy vicces videót is linkelt, ezeket leszámítva függ még a kutya temperamentumától is, h milyen a természete, meg persze a nevelés. Más különbség nem igen van.
2015. ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
8%
Kérdezö ! Nefoglalkozz az ilyen emberekkel én is rottweilert szeretnék házörzésre és meglehet tanitani idegenektöl ne fogadjon el kaját. Azért igen kell a kutya a ház udvarára
2015. máj. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
hát agresszívak, amikor kölykedzett a szomszédé, betört hozzájuk egy hapsi. kutya úgy ahogy van, leharapta a vádliját
2016. márc. 11. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!