Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Budapesti,18-26 közötti...

Budapesti,18-26 közötti punk/goth/tumlr-ös/egyedi srácok vannak itt?

Figyelt kérdés
18 éves, különleges és állítólag szép lány ismerkedne :3

2015. ápr. 14. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag! A Mythbusters mai részében kiderül, vajon a kérdező tényleg szép-e vagy csak lököttek a barátnői.... Adam és Jaime Nyomába ered ennek az urban legendának... :D
2015. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Interferencia ***** válasza:
Hát, izé, egyedinek egyedi vagyok. :D
2015. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

még jó, hogy nem a barátnői mondták :D

ha valaki szimpi, megadom a tumblr-öm és csekkolhatja a külsőm.

2015. ápr. 14. 18:49
 4/14 anonim ***** válasza:
Szeirntem a stilusodl itálve nem vagy nagy szám és hogy ilyen protálokon nagy kegyesne engeded "Csekkolni" a profilképeset ez a maradék életkedvemet is elvette most Tőled... :D
2015. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

jajmár gecc, csak arra értettem, ha nem hiszed, hogy szép vagyok, hát nesze nézd meg.

nem kérek senkitől képet, csak ha kedves, vagyis szimpi, akkor csekkolhat felőlem, ennyike

2015. ápr. 14. 18:53
 6/14 anonim ***** válasza:
És még csunyán is beszélsz... ÁÁÁ nem kelleszt te a kutyának se, mert akkor nem itt árulnád magad annak aki a legtöbbet ígéri :D
2015. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

jajmár te se kellesz nekem, jó? :((

amúgy meg már unom a tindert, ennyi

2015. ápr. 14. 18:59
 8/14 anonim válasza:
48%
Hogy jön ez a Tumblr-höz, már ne is haragudj? Annyira szeretem az olyan IQ fightereket, mint te. Igaz-igaz, legalább jó kategóriába sikerült beraknod a kérdést, de ne random dolgokat tag-elj már be könyörgöm, mert nagyon is zavaró hogy ilyen kérdéseket kell olvasnom, pedig valójában a Tumblr-ös kérdezőknek szeretnék segíteni. Pont nem érdekel kivel akarsz megismerkedni, köszi.
2015. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Előző vagyok. Az egy dolog hogy "mert elküldöm a tumblimat annak aki kéri", ha csak ezzel tudsz előrukkolni, akkor bele se kezdj, mert ez a kifogás nem is érdekel. :)

És ha egyéb mondanivalód lenne, akkor se kezdj bele.. Nem vagyok kíváncsi arra hogy "jajmár gecc", szeretek a kulturált körbe tartozni.

2015. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
EGYEDI ... TÁMBLÖRÖS :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD a támblörös emberek mind nagyon egyediek, tényleg.
2015. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!