Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyám, imádjuk...

Van egy kutyám, imádjuk egymást.2 éves lesz és 8hónapja itthon vagyok vele. Együtt alszunk, eszünk, játszunk sötöbö.2 hónapra el kell utaznom. Tarthatok attól, hogy depressziós lesz, vagy szívrohamot kap az örömtől ha hazajövök?

Figyelt kérdés
Nem viccből kérdem.
2010. febr. 22. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a szívroham nem valószínű, főleg hogy fiatal. Biztosan levert lesz a hiányod miatt, és valamennyire depresszióba esik. Mélabú :) Sokat segít, ha "beszélsz vele telefonon", míg távol vagy, odatartják neki a kagylót, hogy hallja a hangod... Nálunk bevált.
2010. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokat segít, ha olyan személyre bízod, aki hasonlóan szeretgeti őt.Akkor talán kevésbé viseli meg a hiányod.
2010. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy depis lessz! maradjon nálla egy pólód az illatoddal:P Ez majd kicsit megnyugtatja.
2010. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bízd olyanra, akit ő is ismer és kedvel, esetleg a saját lakásodban marad vele, hogy ne kelljen idegen helyre mennie... amúgy kire bízod?
2010. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
Vérig lesz sértve. Én egyszer mentem el nyaralni a kutyáim nélkül, mikor hazajöttünk feltűnően rám sem néztek, elfordultak és egész nap nem szóltak hozzám. Másnapra már szent volt a béke.
2010. febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a kutyád beszél hozzád utolsó? tökjó nekem is kéne ilyen fajta!!!
2010. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nagy család vagyunk szerenécsre. CSak szegény kutyu csöppent bele most a "kevésbé vagyunk itthon időszakba" Mindneki imádja, és igazságosan osztja is a szeretet de értem rajong a legjobban, mert sokat voltam vele. A szüleim itthon vannnak de késő délután érnek haza. A húgom hétvégenként a bátyám 3hetenként jár haza. A pólós telefonálós ötlet tetszik. Skype-vel ki hangosítva hangfal megszólalásig valóságos. Nem fog ettől felidegesedni h nem talál és mégis hall? Azt hinné kekeckedek vele, bujócskázunk rendben.., de ez már nem tréfa gazdi.. szabad a gazda merre vagy?? hahó?? Értitek:P
2010. febr. 23. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!